AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Wieści klubowe
2019-04-18
Mecze

Ranking Grand Prix ATŚ 2019
Ranking Grand Prix Beskidów 2019
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2019
Ranking Grand Prix Deble 2019

Ranking Grand Prix ATŚ 2018/19
Ranking Grand Prix Beskidów 2018/19
Ranking Grand Prix WCT 2018/19
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018/19

Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

2019-06-23 gr.M BTT Będzin
2019-06-23 gr.D SP Budowlani
2019-06-22 gr.C SP Budowlani
2019-06-22 gr.B SP Budowlani
2019-06-20 gr.B BTT Będzin
2019-06-20 gr.A SP Budowlani
2019-06-16 junior SP Budowlani
2019-06-16 gr.M Mostostal
2019-06-16 gr.B Mostostal
2019-06-16 deble BTT Będzin
2019-06-15 gr.B BKT Advantage
2019-06-15 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani
2019-06-15 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani
2019-06-09 gr.C SP Budowlani
2019-06-09 gr.B BTT Będzin
2019-06-09 gr.A SP Budowlani
2019-06-09 finał B Lekarze Open BKT Advantage
2019-06-09 finał A Lekarze Open BKT Advantage
2019-06-08 Lekarze 60+ BKT Advantage
2019-06-08 gr.III Lekarze Open BKT Advantage
2019-06-08 gr.II Lekarze Open BKT Advantage
2019-06-08 gr.I Lekarze Open BKT Advantage
2019-06-02 gr.M BTT Będzin
2019-06-02 gr.D SP Budowlani
2019-06-01 gr.C SP Budowlani
2019-06-01 gr.BC BKT Advantage
2019-06-01 gr.B SP Budowlani
2019-05-26 gr.B BTT Będzin
2019-05-26 gr.A Mostostal
2019-05-25 gr.A BKT Advantage
2019-05-25 deble BTT Będzin
2019-05-19 gr.M BTT Będzin
2019-05-19 gr.A
Slavia
2019-05-18 gr.C BKT Advantage
2019-05-18 gr.B BKT Advantage
2019-05-18 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani
2019-05-18 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani
2019-05-11 gr.B SP Budolwani
2019-05-11 deble BTT Będzin
2019-05-03 gr.D SP Budowlani
2019-05-01 gr.B SP Budowlani
2019-05-01 gr.A SP Budowlani

Amatorski Tenis Śląski
Regulamin Grand Prix ATŚ
Śląskie ligi klubowe
2019-05-19 gr.A
Slavia ranking
2019-05-19
» Do wydruku ogólnie / szczegółowo   » Pokaż legende
Poz.ZawodnikPunktyPkt rankSetyGemyMELOR1R2
1Jakub Senderowski684+4 (4-0)+13 (24-11)2+141259 33
2Jacek Kołodynski570+3 (4-1)+8 (23-15)2+361011 23
3Damian Wojnar570+3 (4-1)+7 (23-16)2+361005 23
4Michał Seget456+1 (3-2)+3 (21-18)2-81043 13
5Marek Szczerbowski3420 (2-2)+2 (19-17)2+91017 03
6Robert Mrzygłód3420 (2-2)+1 (17-16)2-31068 30
7Jan Kogut3420 (2-2)-2 (16-18)2+11049 30
8Krzysztof Żółkiewski114-3 (1-4)-6 (17-23)2-371020 10
9Mateusz Kowalski07-4 (0-4)-11 (13-24)2-19906 00
10Wojciech Szindler07-4 (0-4)-15 (9-24)2-29971 00
 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu