KS Górnik Bytom
ul. Tarnogórska 5 tel. (32) 281-78-70
PATRYK STUCHLIK MISTRZEM GP ATŚ 2018
II PAWEŁ PILŚNIAK , III ARKADIUSZ PASTUSZKA
» Pokaż walkowery
Ostatnio rozegrane mecze
ELOZwycięzcaPokonanyRezultatRundaTurniejData
+22SEBASTIAN CISZEWSKIWOJCIECH CZERENKIEWICZ6:2 6:28LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa B II cykl2019-03-24
+14BRONISŁAW MOŚCIŃSKIGRZEGORZ LIS6:1 6:34LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa E II cykl2019-03-24
+12MARIAN KOŁODZIEJDARIUSZ NAPORA6:2 6:313LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa C II cykl2019-03-23
+11JACEK SAKWERDAPAWEŁ ADAMIK6:2 6:112LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa B II cykl2019-03-23
+14GRZEGORZ LISJAROSŁAW KLAUŻYŃSKI6:4 6:11LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa E II cykl2019-03-23
+15KRZYSZTOF SKURSKIARKADIUSZ PASIEKA6:2 6:38LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa C II cykl2019-03-22
+8MICHAŁ CHMIELIŃSKISEBASTIAN CISZEWSKI6:4 6:36LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa B II cykl2019-03-22
+15ANDRZEJ RÓŹKOWSKIWOJCIECH KUPCZYK6:1 4:6 6:34LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa E II cykl2019-03-22
+16MARIUSZ KAŁAMAGAJAROSŁAW KLAUŻYŃSKI6:1 6:310LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa E II cykl2019-03-19
+14MARIAN KOŁODZIEJZBIGNIEW CZEKAJ6:3 6:38LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa C II cykl2019-03-19
+13MARIUSZ KAŁAMAGADARIUSZ HAŁUBIEC6:1 6:16LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa E II cykl2019-03-18
+12DARIUSZ ŁUKASZEWSKIJACEK STAROŃ6:4 6:35LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa A II cykl2019-03-18
+15MAREK MICHAŁOWSKISTANISŁAW CHUDZIK6:4 1:6 7:57LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa D II cykl2019-03-17
+17KRZYSZTOF SKURSKIDARIUSZ NAPORA6:2 2:6 6:36LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa C II cykl2019-03-17
+16WOJCIECH DEMITREWICZZBIGNIEW CZEKAJ6:1 3:6 10/36LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa C II cykl2019-03-17
+10BRONISŁAW MOŚCIŃSKIANDRZEJ RÓŹKOWSKI6:1 6:16LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa E II cykl2019-03-17
+12MICHAŁ CHMIELIŃSKIMAREK SKOWRON6:4 6:32LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa B II cykl2019-03-14
+15DARIUSZ ŁUKASZEWSKITOMASZ LUBOS6:3 6:112LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa A II cykl2019-03-11
+10BRONISŁAW MOŚCIŃSKIWOJCIECH KUPCZYK6:4 1:6 6:02LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa E II cykl2019-03-10
+10JERZY HAKUBATADEUSZ ROGOWSKI6:7 7:6 10/42LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa A II cykl2019-03-09
+9JACEK SAKWERDASEBASTIAN CISZEWSKI6:4 6:02LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa B II cykl2019-03-08
+11ADAM FRANCIKWŁADYSŁAW LESZKO6:2 6:08LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa D II cykl2019-03-07
+10TOMASZ GORDONMAREK MICHAŁOWSKI6:4 3:6 10/211LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa D II cykl2019-03-06
+7WOJCIECH NAJUCHTADEUSZ ROGOWSKI6:3 6:37LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa A II cykl2019-03-04
+8ADAM BAROWSKISEBASTIAN CISZEWSKI3:6 6:3 6:35LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa B II cykl2019-03-04
+13MARIAN KOŁODZIEJARKADIUSZ PASIEKA6:3 6:42LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa C II cykl2019-03-04
+11WOJCIECH NAJUCHJERZY HAKUBA6:2 6:410LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa A II cykl2019-03-02
+13JACEK SAKWERDAJACEK OLESZ6:4 6:29LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa B II cykl2019-03-01
+18PAWEŁ RAMSKRZYSZTOF PARKOSZ6:3 6:46LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa C II cykl2019-03-01
+16MARCIN SKWAREKARKADIUSZ PASIEKA6:4 6:26LIGA TECNIFIBRE Górnik Bytom grupa C II cykl2019-02-28
 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu