AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Wieści klubowe
2019-04-18
Mecze

Ranking Grand Prix ATŚ 2019
Ranking Grand Prix Beskidów 2019
Ranking Grand Prix ATŚ Kobiet 2019
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2019
Ranking Grand Prix Deble 2019

Ranking Grand Prix ATŚ 2018/19
Ranking Grand Prix Beskidów 2018/19
Ranking Grand Prix WCT 2018/19
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018/19

Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

2018-06-17 KOBIETY gr.B Tennis Open
Drabinka finałowa
Drabinka pocieszenia
Grupa 1
Grupa 2
Grupa 3
2019-07-21 gr.M SP Budowlani
2019-07-21 gr.D SP Budowlani
2019-07-20 gr.C SP Budowlani
2019-07-20 gr.B SP Budowlani
2019-07-14 kobiety SP Budowlani
2019-07-13 gr.C BKT Advantage
2019-07-13 gr.B BTT Będzin
2019-07-13 gr.A BKT Advantage
2019-07-07 gr.M BTT Będzin
2019-07-07 gr.D SP Budowlani
2019-07-07 gr.C SP Budowlani
2019-07-07 deble zmienne BTT Będzin
2019-07-06 gr.B SP Budowlani
2019-07-06 gr.B BKT Advantage
2019-06-30 gr.C Mostostal
2019-06-30 gr.A Mostostal
2019-06-29 kobiety SP Budowlani
2019-06-23 gr.M BTT Będzin
2019-06-23 gr.D SP Budowlani
2019-06-22 gr.C SP Budowlani
2019-06-22 gr.B SP Budowlani
2019-06-22 deble zmienne BTT Będzin
2019-06-20 gr.B BTT Będzin
2019-06-20 gr.A SP Budowlani
2019-06-16 junior SP Budowlani
2019-06-16 gr.M Mostostal
2019-06-16 gr.B Mostostal
2019-06-16 deble BTT Będzin
2019-06-15 gr.B BKT Advantage
2019-06-15 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani
2019-06-15 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani
2019-06-09 gr.C SP Budowlani
2019-06-09 gr.B BTT Będzin
2019-06-09 gr.A SP Budowlani
2019-06-02 gr.M BTT Będzin
2019-06-02 gr.D SP Budowlani
2019-06-01 gr.C SP Budowlani
2019-06-01 gr.BC BKT Advantage
2019-06-01 gr.B SP Budowlani

Amatorski Tenis Śląski
Regulamin Grand Prix ATŚ
Śląskie ligi klubowe
2018-06-17 KOBIETY gr.B Tennis Open
Drabinka finałowa
(1)J.Gołda
 
  
(1)J.Gołda »
 B.Dobrowolska
 6:1
 M.Bagan
 B.Dobrowolska »
 6:4
(1)J.Gołda »
 E.Bożek
 6:4
 A.Hornik
 E.Bożek »
 6:0
 E.Bożek »
(2)E.Jackowska
 7:5
 
(2)E.Jackowska
  


Drabinka pocieszenia
(1)A.Ligęza
 
  
(1)A.Ligęza »
 M.Plewik
 6:1
 M.Plewik
 
  
(1)A.Ligęza »
 E.Zambok
 7:6
 A.Bojdoł
 
  
 A.Bojdoł
 E.Zambok »
 6:4
 E.Zambok »
(2)B.Krupa
 6:4


Grupa 1 2018-06-19
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Elżbieta Jackowska3+3 (3-0)+12 (18-6)333 %+331017 111
2Beata Dobrowolska2+1 (2-1)+2 (13-11)322 %+16925 101
3Emilka Zambok1-1 (1-2)+2 (14-12)311 %-7910 010
4Marta Plewik0-3 (0-3)-16 (2-18)30 %-42890 000


Grupa 2 2018-06-19
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Małgorzata Bagan3+3 (3-0)+13 (18-5)333 %+331006 111
2Ewa Bożek2+1 (2-1)+4 (16-12)322 %+41018 110
3Anna Bojdoł1-1 (1-2)-2 (13-15)311 %-11880 001
4Katarzyna Jamborska0-3 (0-3)-15 (3-18)30 %-26793 000


Grupa 3 2018-06-24
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Jadwiga Gołda3+3 (3-0)+16 (18-2)333 %+371041 111
2Asia Hornik2+1 (2-1)-2 (14-16)322 %+12997 110
3Aneta Ligęza 1-1 (1-2)-3 (11-14)311 %-18967 001
4Beata Krupa0-3 (0-3)-11 (8-19)30 %-31867 000


 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu