AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Wieści klubowe
2018-04-25
Mecze

Ranking Grand Prix ATŚ 2018/19
Ranking Grand Prix Beskidów 2018/19
Ranking Grand Prix WCT 2018/19
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018/19
Ranking Grand Prix ATŚ 2018
Ranking Grand Prix Zagłębia 2018
Ranking Grand Prix Beskidów 2018
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018
Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

Zagłębiowska Liga Tenisa 2018

2018-06-17 KOBIETY gr.A Tennis Open
Drabinka finałowa
Drabinka pocieszenia
Grupa 1
Grupa 2
Grupa 3
Grupa 4
2018-11-18 gr.A Tenis Arena
2018-11-18 deble Silesia Club
2018-11-17 gr.C Tenis Arena
2018-11-17 gr.B CHTT Azoty
2018-11-11 gr.B Tenis Arena
2018-11-10 gr.C Tenis Arena
2018-11-10 gr.BC WCT Wodzisław
2018-11-10 gr.BC BKT Advantage
2018-11-10 gr.A WCT Wodzisław
2018-11-10 gr.A Mostostal
2018-11-04 gr.M BTT Będzin
2018-11-04 gr.BC BKT Advantage
2018-11-04 gr.B Tenis Arena
2018-11-03 gr.C Tenis Arena

Amatorski Tenis Śląski
Śląskie ligi klubowe

Regulamin Grand Prix ATŚ
Liga ATŚ 2017/18

Ranking Grand Prix ATŚ 2017/18
Liga gr.B 2017/18
Liga gr.C 2017/18
2018-06-17 KOBIETY gr.A Tennis Open
Drabinka finałowa
(1)A.Wąsacz »
 M.Fryc
 7-6
(1)A.Wąsacz »
 I.Mackiewicz
 7:6
 E.Jurczak
 I.Mackiewicz »
 krecz
(1)A.Wąsacz »
 A.Miczkowska
 10-8
 E.Sakwerda »
 B.Berger-Wieczorek
 6:3
 E.Sakwerda
 A.Miczkowska »
 6:4
 A.Miczkowska »
(2)J.Olszówka-Zarzecka
 6:3


Drabinka pocieszenia
(1)D.Janik Hornik »
 S.Draga
 6:3
(1)D.Janik Hornik
 T.Jurczak »
 6-3
 T.Jurczak »
 E.Dyrda
 6-0
 T.Jurczak »
 M.Klimek
 6-3
 M.Klimek »
 A.Józkowicz
 6:2
 M.Klimek »
 J.Osuszek
 7:6
 J.Osuszek »
(2)W.Kubik
 6:1


Grupa 1 2018-06-24
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Aleksandra Wąsacz3+3 (3-0)+10 (19-9)333 %+421068 111
2Aleksandra Miczkowska2+1 (2-1)+6 (17-11)322 %+81058 011
3Dominika Janik Hornik1-1 (1-2)-2 (10-12)311 %-8955 100
4Justyna Osuszek0-3 (0-3)-14 (4-18)30 %-42965 000


Grupa 2 2018-06-24
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Ewa Sakwerda3+3 (3-0)+7 (19-12)333 %+311194 111
2Izabela Mackiewicz2+1 (2-1)+5 (18-13)322 %+61136 101
3Monika Klimek1-1 (1-2)0 (12-12)311 %-71014 010
4Ewa Dyrda0-3 (0-3)-12 (6-18)30 %-30946 000


Grupa 3 2018-06-24
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Joanna Olszówka-Zarzecka3+3 (3-0)+10 (18-8)333 %+211204 111
2Magdalena Fryc2+1 (2-1)+3 (16-13)322 %+24994 011
3Teresa Jurczak1-1 (1-2)-2 (10-12)311 %-151057 100
4Agnieszka Józkowicz0-3 (0-3)-11 (7-18)30 %-30914 000


Grupa 4 2018-06-24
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Ewa Jurczak3+3 (3-0)+17 (18-1)333 %+261173 111
2Bożena Berger-Wieczorek2+1 (2-1)0 (14-14)322 %+191021 011
3Wioletta Kubik1-1 (1-2)-4 (9-13)311 %-131013 100
4Sonia Draga0-3 (0-3)-13 (6-19)30 %-32929 000


 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu