AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Wieści klubowe
2018-04-25
Mecze

Ranking Grand Prix ATŚ 2018
Ranking Grand Prix Zagłębia 2018
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018
Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

Zagłębiowska Liga Tenisa 2018

2018-09-16 MASTERS gr.BC BTT Będzin
2018-09-16 MASTERS BTT Będzin
2018-09-15 gr.BC BKT Advantage
2018-09-15 deble zmienne BTT Będzin
2018-09-09 gr.M Mostostal
2018-09-09 gr.C Mostostal
2018-09-09 gr.B Mostostal
2018-09-08 deble zmienne BTT Będzin
2018-09-02 gr.M BTT Będzin
2018-09-02 gr.BC BKT Advantage
2018-09-02 gr.A BKT Advantage
2018-09-01 gr.B BTT Będzin
2018-08-26 gr.A BTT Będzin
2018-08-25 deble zmienne BTT Będzin
2018-08-19 gr.B BTT Będzin
2018-08-18 gr.A BTT Będzin
2018-08-12 gr.M BTT Będzin
2018-08-12 gr.C Slavia
2018-08-12 gr.B Slavia
2018-08-11 deble zmienne BTT Będzin
2018-08-05 gr.C BTT Będzin
2018-08-05 gr.B BTT Będzin
2018-08-05 gr.A BKT Advantage
2018-08-04 gr.BC BKT Advantage
2018-08-04 gr.A BTT Będzin
2018-06-17 KOBIETY gr.B Tennis Open
2018-06-17 KOBIETY gr.A Tennis Open
2018-05-27 KOBIETY gr.B Tennis Open
Drabinka finałowa
Drabinka pocieszenia
Grupa 1
Grupa 2
Grupa 3
2018-05-27 KOBIETY gr.A Tennis Open

Amatorski Tenis Śląski
Śląskie ligi klubowe

Regulamin Grand Prix ATŚ
Liga ATŚ 2017/18

Ranking Grand Prix ATŚ 2017/18
Liga gr.B 2017/18
Liga gr.C 2017/18
2018-05-27 KOBIETY gr.B Tennis Open
Drabinka finałowa
 M.Fryc »
 D.Janik Hornik
 6:4
 M.Fryc
 S.Draga »
 6:4
 S.Draga »
 V.Jakubowska
 6:4


Drabinka pocieszenia
(1)E.Lis
 
  
(1)E.Lis
 M.Tajak »
 6:0
 M.Tajak »
 B.Klimczyk
 6-1
 M.Tajak »
(2)A.Ligęza
 6:2
 I.Gaweł »
 A.Bojdoł
 6:2
 I.Gaweł
(2)A.Ligęza »
 7:6
 
(2)A.Ligęza
  


Grupa 1 2018-06-16
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Dominika Janik Hornik3+3 (3-0)+13 (18-5)333 %+43955 111
2Ewa Lis2+1 (2-1)+6 (15-9)322 %+20903 011
3Iwona Gaweł1-1 (1-2)-3 (11-14)311 %-8889 100
4Marta Plewik0-3 (0-3)-16 (2-18)30 %-55890 000


Grupa 2 2018-06-16
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Sonia Draga3+3 (3-0)+16 (18-2)333 %+40929 111
2Aneta Ligęza 2+1 (2-1)+3 (12-9)322 %+1967 110
3Bożena Klimczyk1-1 (1-2)-5 (10-15)311 %-2800 001
4Katarzyna Jamborska0-3 (0-3)-14 (4-18)30 %-39793 000


Grupa 3 2018-06-16
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Vanessa Jakubowska3+3 (3-0)+12 (18-6)333 %+48933 111
2Magdalena Fryc2+1 (2-1)+10 (16-6)322 %+5994 011
3Anna Bojdoł1-1 (1-2)-6 (8-14)311 %-14880 100
4Maria Tajak0-3 (0-3)-16 (2-18)30 %-39910 000


 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu