AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Wieści klubowe
2019-04-18
Mecze

Ranking Grand Prix ATŚ 2019
Ranking Grand Prix Beskidów 2019
Ranking Grand Prix ATŚ Kobiet 2019
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2019
Ranking Grand Prix Deble 2019

Ranking Grand Prix ATŚ 2018/19
Ranking Grand Prix Beskidów 2018/19
Ranking Grand Prix WCT 2018/19
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018/19

Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

2018-05-27 KOBIETY gr.B Tennis Open
Drabinka finałowa
Drabinka pocieszenia
Grupa 1
Grupa 2
Grupa 3
2019-07-21 gr.M SP Budowlani
2019-07-21 gr.D SP Budowlani
2019-07-20 gr.C SP Budowlani
2019-07-20 gr.B SP Budowlani
2019-07-14 kobiety SP Budowlani
2019-07-13 gr.C BKT Advantage
2019-07-13 gr.B BTT Będzin
2019-07-13 gr.A BKT Advantage
2019-07-07 gr.M BTT Będzin
2019-07-07 gr.D SP Budowlani
2019-07-07 gr.C SP Budowlani
2019-07-07 deble zmienne BTT Będzin
2019-07-06 gr.B SP Budowlani
2019-07-06 gr.B BKT Advantage
2019-06-30 gr.C Mostostal
2019-06-30 gr.A Mostostal
2019-06-29 kobiety SP Budowlani
2019-06-23 gr.M BTT Będzin
2019-06-23 gr.D SP Budowlani
2019-06-22 gr.C SP Budowlani
2019-06-22 gr.B SP Budowlani
2019-06-22 deble zmienne BTT Będzin
2019-06-20 gr.B BTT Będzin
2019-06-20 gr.A SP Budowlani
2019-06-16 junior SP Budowlani
2019-06-16 gr.M Mostostal
2019-06-16 gr.B Mostostal
2019-06-16 deble BTT Będzin
2019-06-15 gr.B BKT Advantage
2019-06-15 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani
2019-06-15 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani
2019-06-09 gr.C SP Budowlani
2019-06-09 gr.B BTT Będzin
2019-06-09 gr.A SP Budowlani
2019-06-02 gr.M BTT Będzin
2019-06-02 gr.D SP Budowlani
2019-06-01 gr.C SP Budowlani
2019-06-01 gr.BC BKT Advantage
2019-06-01 gr.B SP Budowlani

Amatorski Tenis Śląski
Regulamin Grand Prix ATŚ
Śląskie ligi klubowe
2018-05-27 KOBIETY gr.B Tennis Open
Drabinka finałowa
 M.Fryc »
 D.Janik Hornik
 6:4
 M.Fryc
 S.Draga »
 6:4
 S.Draga »
 V.Jakubowska
 6:4


Drabinka pocieszenia
(1)E.Lis
 
  
(1)E.Lis
 M.Tajak »
 6:0
 M.Tajak »
 B.Klimczyk
 6-1
 M.Tajak »
(2)A.Ligęza
 6:2
 I.Gaweł »
 A.Bojdoł
 6:2
 I.Gaweł
(2)A.Ligęza »
 7:6
 
(2)A.Ligęza
  


Grupa 1 2018-06-16
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Dominika Janik Hornik3+3 (3-0)+13 (18-5)333 %+431010 111
2Ewa Lis2+1 (2-1)+6 (15-9)322 %+20903 011
3Iwona Gaweł1-1 (1-2)-3 (11-14)311 %-8889 100
4Marta Plewik0-3 (0-3)-16 (2-18)30 %-55890 000


Grupa 2 2018-06-16
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Sonia Draga3+3 (3-0)+16 (18-2)333 %+40948 111
2Aneta Ligęza 2+1 (2-1)+3 (12-9)322 %+1967 110
3Bożena Klimczyk1-1 (1-2)-5 (10-15)311 %-2800 001
4Katarzyna Jamborska0-3 (0-3)-14 (4-18)30 %-39793 000


Grupa 3 2018-06-16
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Vanessa Jakubowska3+3 (3-0)+12 (18-6)333 %+48933 111
2Magdalena Fryc2+1 (2-1)+10 (16-6)322 %+5994 011
3Anna Bojdoł1-1 (1-2)-6 (8-14)311 %-14880 100
4Maria Tajak0-3 (0-3)-16 (2-18)30 %-39910 000


 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu