AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Wieści klubowe
2018-04-25
Mecze

Ranking Grand Prix ATŚ 2018/19
Ranking Grand Prix Beskidów 2018/19
Ranking Grand Prix WCT 2018/19
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018/19
Ranking Grand Prix ATŚ 2018
Ranking Grand Prix Zagłębia 2018
Ranking Grand Prix Beskidów 2018
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018
Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

Zagłębiowska Liga Tenisa 2018

2018-05-27 KOBIETY gr.A Tennis Open
Drabinka finałowa
Drabinka pocieszenia
Grupa 1
Grupa 2
Grupa 3
Grupa 4
2018-11-18 gr.A Tenis Arena
2018-11-18 deble Silesia Club
2018-11-17 gr.C Tenis Arena
2018-11-17 gr.B CHTT Azoty
2018-11-11 gr.B Tenis Arena
2018-11-10 gr.C Tenis Arena
2018-11-10 gr.BC WCT Wodzisław
2018-11-10 gr.BC BKT Advantage
2018-11-10 gr.A WCT Wodzisław
2018-11-10 gr.A Mostostal
2018-11-04 gr.M BTT Będzin
2018-11-04 gr.BC BKT Advantage
2018-11-04 gr.B Tenis Arena
2018-11-03 gr.C Tenis Arena

Amatorski Tenis Śląski
Śląskie ligi klubowe

Regulamin Grand Prix ATŚ
Liga ATŚ 2017/18

Ranking Grand Prix ATŚ 2017/18
Liga gr.B 2017/18
Liga gr.C 2017/18
2018-05-27 KOBIETY gr.A Tennis Open
Drabinka finałowa
(1)A.Bielawska
 A.Kowalczyk »
 6:3
 A.Kowalczyk
 J.Olszówka-Zarzecka »
 6:3
 J.Olszówka-Zarzecka »
 A.Bobrowska
 7:5
 J.Olszówka-Zarzecka
 E.Jurczak »
 6:0
 A.Wąsacz
 E.Jurczak »
 6:0
 E.Jurczak »
(2)E.Sakwerda
 7:5
 W.Kubik
(2)E.Sakwerda »
 6:1


Drabinka pocieszenia
(1)B.Dobrowolska
 
  
(1)B.Dobrowolska
 B.Dyrda »
 7:5
 E.Łąka
 B.Dyrda »
 6:2
 B.Dyrda »
 E.Dyrda
 7:5
 E.Dyrda
 
  
 E.Dyrda »
(2)J.Gołda
 6:3
 
(2)J.Gołda
  


Grupa 1 2018-06-16
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Agata Bielawska3+3 (3-0)+8 (19-11)333 %+301133 111
2Wioletta Kubik2+1 (2-1)+5 (18-13)322 %+101013 011
3Ewa Dyrda1-1 (1-2)-3 (12-15)311 %-12946 100
4Ewa Łąka0-3 (0-3)-10 (8-18)30 %-28881 000


Grupa 2 2018-06-16
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Ewa Jurczak2+2 (2-0)+17 (18-1)233 %+221173 -11
2Aleksandra Bobrowska10 (1-1)-4 (10-14)217 %+4997 1-0
3Barbara Dyrda0-2 (0-2)-13 (5-18)20 %-261014 00-


Grupa 3 2018-06-16
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Joanna Olszówka-Zarzecka2+2 (2-0)+16 (18-2)233 %+131204 11-
2Aleksandra Wąsacz10 (1-1)0 (11-11)217 %+71068 -01
3Beata Dobrowolska0-2 (0-2)-16 (2-18)20 %-20947 0-0


Grupa 4 2018-06-16
Poz.ZawodnikPunktySetyGemyM%ELOR1R2R3
1Ewa Sakwerda2+2 (2-0)+6 (18-12)233 %+181194 1-1
2Aleksandra Kowalczyk10 (1-1)+5 (16-11)217 %+51039 01-
3Jadwiga Gołda0-2 (0-2)-11 (7-18)20 %-231041 -00


 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu