AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Wieści klubowe
2019-04-18
Mecze

Ranking Grand Prix ATŚ 2019
Ranking Grand Prix Beskidów 2019
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2019
Ranking Grand Prix Deble 2019

Ranking Grand Prix ATŚ 2018/19
Ranking Grand Prix Beskidów 2018/19
Ranking Grand Prix WCT 2018/19
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018/19

Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

2019-05-26 gr.B BTT Będzin
2019-05-26 gr.A Mostostal
2019-05-25 gr.A BKT Advantage
2019-05-25 deble BTT Będzin
2019-05-19 gr.M BTT Będzin
2019-05-19 gr.A
Slavia
2019-05-18 gr.C BKT Advantage
2019-05-18 gr.B BKT Advantage
2019-05-18 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani
2019-05-18 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani
2019-05-11 gr.B SP Budolwani
2019-05-11 deble BTT Będzin
2019-05-03 gr.D SP Budowlani
2019-05-01 gr.B SP Budowlani
2019-05-01 gr.A SP Budowlani
2019-04-27 gr.C Mostostal
2019-04-27 gr.B Mostostal
2019-04-27 gr.A Mostostal
2019-04-27 deble zmienne BKT Advantage
2019-04-14 MASTERS gr.C Silesia Club
2019-04-14 MASTERS gr.B Silesia Club
2019-04-14 MASTERS CHTT Azoty
2019-04-13 MASTERS gr.BC WCT Wodzisław
2019-04-13 MASTERS WCT Wodzisław
2019-04-13 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani
2019-04-13 deble zmienne gr. A TKS&SP Budowlani
2019-04-07 gr.M CHTT Azoty
2019-04-07 gr.B Górnik Bytom
2019-04-06 MASTERS gr.C BKT Advantage
2019-04-06 MASTERS BKT Advantage
2019-04-06 gr.BC WCT Wodzisław

Amatorski Tenis Śląski
Regulamin Grand Prix ATŚ
Śląskie ligi klubowe
Ranking         

NazwaRodzajPodium
2019-03-31 gr.C Silesia Clubturniej eliminacyjny C
1. K.Korzelak2. M.Zuzel3. W.Gabor
2019-03-31 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. K.Grzybowski2. D.Procner3. W.Nowak-Beskidzki
2019-03-30 gr.D Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. D.Twardowski2. P.Martynus3. M.Lazar
2019-03-30 gr.C BKT Advantageturniej eliminacyjny C
1. J.Zontek2. G.Kurkiewicz3. M.Wojciechowski
2019-03-30 gr.B Sport Park Budowlani turniej eliminacyjny B
1. K.Dębiński2. M.Formiński3. P.Galus
2019-03-30 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. R.Ćwik2. A.Krzemień3. A.Bogacz
2019-03-24 gr.M CHTT Azotyturniej finałowy A
1. A.Gąsienica-Roj2. M.Bańdo3. S.Górecki
2019-03-24 gr.B Silesia Clubturniej eliminacyjny B
1. A.Krzemień2. M.Skwarek3. W.Blaski
2019-03-23 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. K.Łączykowski2. Z.Węgłowski3. W.Wiler
2019-03-17 gr.C Silesia Clubturniej eliminacyjny C
1. K.Dębiński2. M.Moździerz3. M.Zuzel
2019-03-17 gr.B Górnik Bytomturniej eliminacyjny B
1. B.Joniec2. P.Kwiatkowski3. D.Marchlewski
2019-03-17 gr.A CHTT Azotyturniej eliminacyjny A
1. J.Giejc2. T.Miczkowski3. M.Pawlas
2019-03-16 gr.C BKT Advantageturniej eliminacyjny C
1. K.Dybek2. Z.Węgłowski3. B.Baczewska
2019-03-16 gr.BC WCT Wodzisławturniej eliminacyjny BC
1. J.Kołodynski2. K.Rusin3. L.Wróbel
2019-03-10 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. R.Traskiewicz2. K.Łączykowski3. D.Marchlewski
2019-03-10 gr.B CHTT Azotyturniej eliminacyjny B
1. P.Kwiatkowski2. D.Wojnar3. P.Humbert
2019-03-10 gr.B BKT Advantageturniej eliminacyjny B
1. M.Seredyński2. D.Procner3. K.Osemlak
2019-03-09 gr.M Mostostalturniej finałowy A
1. M.Kałwa2. J.Różycki3. Z.Więcław
2019-03-09 gr.C BKT Advantageturniej eliminacyjny C
1. B.Baczewska2. M.Gawlas3. P.Grabowski
2019-03-09 gr.A WCT Wodzisławturniej eliminacyjny A
1. L.Wróbel2. R.Korowczyk3. W.Krzak
2019-03-03 gr.C CHTT Azotyturniej eliminacyjny C
1. M.Moździerz2. K.Łączykowski3. M.Wojciechowski
2019-03-03 gr.A CHTT Azotyturniej eliminacyjny A
1. A.Gąsienica-Roj2. A.Bogacz3. J.Różycki
2019-03-02 gr.D Sport Park Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Garbarz2. W.Gabor3. M.Tomasiewicz
2019-03-02 gr.BC WCT Wodzisławturniej eliminacyjny BC
1. L.Wróbel2. B.Niechaj3. A.Stanek
2019-03-02 gr.A WCT Wodzisławturniej eliminacyjny A
1. R.Wieczorek2. M.Wojcierowski3. K.Kużdrzał
2019-02-24 gr.M Silesia Clubturniej finałowy A
1. Z.Więcław2. A.Sakwerda3. S.Cebula
2019-02-24 gr.D Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. K.Klaudia2. F.Ciuk3. M.Mielnik
2019-02-24 gr.C CHTT Azotyturniej eliminacyjny C
1. K.Korzelak2. M.Wojciechowski3. K.Łączykowski
2019-02-24 gr.B CHTT Azotyturniej eliminacyjny B
1. D.Wojnar2. P.Kwiatkowski3. R.Mrzygłód
2019-02-23 gr.BC WCT Wodzisławturniej eliminacyjny BC
1. L.Wróbel2. W.Krzak3. G.Kurkiewicz
2019-02-23 gr.A WCT Wodzisławturniej eliminacyjny A
1. B.Sitko2. A.Stanek3. K.Rusin
2019-02-23 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. Ł.Pękała2. Ł.Małolepszy3. K.Osemlak
2019-02-17 gr.BC Silesia Clubturniej eliminacyjny BC
1. P.Galus2. K.Dratwińśki3. D.Wojnar
2019-02-17 gr.A Górnik Bytomturniej eliminacyjny A
1. A.Wacław2. J.Różycki3. Z.Więcław
2019-02-16 gr.D Sport Park Budowlani turniej eliminacyjny C
1. W.Gabor2. M.Tomasiewicz3. R.Towarek
2019-02-10 gr.B BKT Advantageturniej eliminacyjny B
1. J.Grodecki2. J.Januszyk3. K.Osemlak
2019-02-09 gr.M Mostostalturniej finałowy A
1. A.Sakwerda2. J.Gaj3. S.Cebula
2019-02-09 gr.D Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. K.Frydel2. D.Gaik3. D.Twardowski
2019-02-09 gr.C BKT Advantageturniej eliminacyjny C
1. P.Galus2. P.Grabowski3. B.Baczewska
2019-02-09 gr.BC WCT Wodzisławturniej eliminacyjny BC
1. L.Wróbel2. W.Walczak3. W.Krzak
2019-02-09 gr.A WCT Wodzisławturniej eliminacyjny A
1. D.Kwoka2. R.Wieczorek3. M.Grzenia
2019-02-03 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. M.Wojciechowski2. K.Łączykowski3. J.Rabus
2019-02-03 gr.BC Silesia Clubturniej eliminacyjny BC
1. R.Mrzygłód2. P.Kasprzak3. K.Korzelak
2019-02-03 gr.A Górnik Bytomturniej eliminacyjny A
1. J.Giejc2. D.Kin3. A.Bogacz
2019-02-03 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. A.Gąsienica-Roj2. J.Węglarz3. Ł.Pękała
2019-02-02 gr.D Sport Park Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. A.Kalicki2. R.Towarek3. M.Sawko
2019-01-27 gr.M Silesia Clubturniej finałowy A
1. P.Pilśniak2. J.Gaj3. M.Ryś
2019-01-27 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. K.Sielańczyk2. M.Wojciechowski3. F.Ciuk
2019-01-27 gr.B CHTT Azotyturniej eliminacyjny B
1. A.Starok2. A.Krzemień3. T.Pluta
2019-01-26 gr.D Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. M.Wojciechowski2. J.Kochanek3. M.Tomasiewicz
2019-01-26 gr.BC WCT Wodzisławturniej eliminacyjny BC
1. R.Kokoszek2. W.Krzak3. W.Walczak
2019-01-26 gr.B BKT Advantageturniej eliminacyjny B
1. Ł.Jankowski2. D.Procner3. K.Osemlak
2019-01-26 gr.A WCT Wodzisławturniej eliminacyjny A
1. A.Klich2. B.Sitko3. M.Grzenia
2019-01-20 gr.C Silesia Clubturniej eliminacyjny C
1. K.Sielańczyk2. K.Poniedziałek3. K.Łączykowski
2019-01-20 gr.A CHTT Azotyturniej eliminacyjny A
1. T.Miczkowski2. J.Różycki3. J.Giejc
2019-01-19 gr.M WCT Wodzisławturniej finałowy A
1. R.Wieczorek2. A.Klich3. B.Sitko
2019-01-19 gr.BC WCT Wodzisławturniej eliminacyjny BC
1. B.Niechaj2. M.Paprotny3. L.Wróbel
2019-01-19 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. Ł.Rembielak2. P.Kasprzak3. P.Kwiatkowski
2019-01-13 gr.M BKT Advantageturniej finałowy A
1. W.Gnatowsky2. A.Gąsienica-Roj3. P.Niewiadomska
2019-01-13 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. J.Rabus2. M.Zuzel3. K.Łączykowski
2019-01-13 gr.B CHTT Azotyturniej eliminacyjny B
1. A.Bogacz2. R.Mrzygłód3. P.Kwiatkowski
2019-01-12 gr.D Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. B.Słowik2. G.Krajewski3. P.Skupień
2019-01-12 gr.C BKT Advantageturniej eliminacyjny C
1. Z.Banaś2. A.Wrzoł3. M.Mielnik
2019-01-12 gr.BC WCT Wodzisławturniej eliminacyjny BC
1. J.Wójcicki2. W.Krzak3. A.Stanek
2019-01-12 gr.A WCT Wodzisławturniej eliminacyjny A
1. M.Grzenia2. M.Wojcierowski3. B.Sitko
2019-01-06 gr.M Silesia Clubturniej finałowy A
1. A.Pastuszka2. P.Czarnota3. M.Ryś
2019-01-06 gr.C Tennis Arenaturniej eliminacyjny C
1. I.Urban2. M.Wojciechowski3. K.Łączykowski
2019-01-05 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. A.Krzemień2. A.Stanek3. R.Mrzygłód
2019-01-05 gr.B BKT Advantageturniej eliminacyjny B
1. H.Magiera2. L.Musiał3. B.Baczewska
2018-12-30 gr.C CHTT Azotyturniej eliminacyjny C
1. M.Moździerz2. W.Gabor3. A.Wąsacz
2018-12-30 gr.B CHTT Azotyturniej eliminacyjny B
1. P.Banaszczyk2. A.Bogacz3. K.Mijas
2018-12-30 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. K.Grzybowski2. D.Procner3. P.Niewiadomska
2018-12-29 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. K.Łączykowski2. J.Rabus3. A.Zając
2018-12-29 gr.C BKT Advantageturniej eliminacyjny C
1. G.Kurkiewicz2. B.Baczewska3. A.Wrzoł
2018-12-29 gr.BC WCT Wodzisławturniej eliminacyjny BC
1. W.Walczak2. S.Pierchała3. M.Paprotny
2018-12-29 gr.A WCT Wodzisławturniej eliminacyjny A
1. B.Sitko2. D.Białożyt3. R.Wieczorek
2018-12-29 gr.A CHTT Azotyturniej eliminacyjny A
1. M.Męcik2. J.Różycki3. P.Czarnota
2018-12-23 gr.M CHTT Azotyturniej finałowy A
1. R.Gabiga2. K.Grzybowski3. T.Miczkowski
2018-12-23 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. K.Łączykowski2. F.Ciuk3. J.Rabus
2018-12-23 gr.C BKT Advantageturniej eliminacyjny C
1. M.Wrzoł2. P.Szostak3. L.Tlaga
2018-12-23 gr.B BKT Advantageturniej eliminacyjny B
1. K.Janosz2. M.Seredyński3. L.Musiał
2018-12-22 gr.C CHTT Azotyturniej eliminacyjny C
1. M.Wojciechowski2. K.Łączykowski3. G.Kurkiewicz
2018-12-22 gr.B CHTT Azotyturniej eliminacyjny B
1. A.Bogacz2. P.Kwiatkowski3. A.Sendek
2018-12-16 gr.C Sport Park Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. R.Golański2. K.Łączykowski3. M.Tomasiewicz
2018-12-16 gr.C BKT Advantgeturniej eliminacyjny C
1. P.Niewiadomska2. P.Szostak3. A.Chryst
2018-12-16 gr.B Górnik Bytomturniej eliminacyjny B
1. A.Sendek2. M.Ryś3. P.Banaszczyk
2018-12-15 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. P.Galus2. M.Wojciechowski3. K.Korzelak
2018-12-15 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. R.Mrzygłód2. J.Kogut3. K.Mijas
2018-12-15 gr.A BKT Advantgeturniej eliminacyjny A
1. K.Grzybowski2. Ł.Małolepszy3. M.Mościński
2018-12-09 gr.M CHTT Azotyturniej finałowy A
1. A.Starok2. B.Sitko3. A.Pastuszka
2018-12-09 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. K.Łączykowski2. F.Ciuk3. J.Rabus
2018-12-09 gr.C SilesiaClubturniej eliminacyjny C
1. T.Wróbel2. D.Wojnar3. D.Pieczyrak
2018-12-08 gr.BC WCT Wodzisławturniej eliminacyjny BC
1. A.Stanek2. M.Paprotny3. W.Blaski
2018-12-08 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. J.Kogut2. A.Sendek3. J.Kuś
2018-12-08 gr.A WCT Wodzisławturniej eliminacyjny A
1. R.Wieczorek2. K.Wójcik3. G.Wojcierowski
2018-12-02 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. K.Korzelak2. J.Rabus3. D.Marchlewski
2018-12-01 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. P.Galus2. K.Łączykowski3. Z.Węgłowski
2018-12-01 gr.BC WCT Wodzisławturniej eliminacyjny BC
1. B.Kiełbasa2. M.Szulik3. A.Stanek
2018-12-01 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. H.Magiera2. K.Dybek3. G.Kurkiewicz
2018-12-01 gr.A WCT Wodzisławturniej eliminacyjny A
1. R.Wieczorek2. M.Jędrysik3. R.Korowczyk
2018-12-01 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. B.Sitko2. J.Różycki3. D.Kopeć
2018-11-25 gr.M CHTT Azotyturniej finałowy A
1. A.Pastuszka2. S.Górecki3. T.Miczkowski
2018-11-25 gr.C Tennis Arenaturniej eliminacyjny C
1. K.Łączykowski2. P.Galus3. K.Korzelak
2018-11-25 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. B.Sitko2. A.Sohlich3. K.Grzybowski
2018-11-24 gr.C BKT Advantageturniej eliminacyjny C
1. P.Galus2. P.Grabowski3. G.Krajewski
2018-11-24 gr.BC Sport Park Budowlaniturniej eliminacyjny BC
1. R.Mrzygłód2. M.Wojciechowski3. D.Wojnar
2018-11-18 gr.A Tenis Arenaturniej eliminacyjny A
1. A.Pastuszka2. P.Banaszczyk3. K.Mijas
2018-11-17 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. R.Mrzygłód2. K.Korzelak3. P.Galus
2018-11-17 gr.B CHTT Azotyturniej eliminacyjny B
1. B.Sitko2. A.Krzemień3. J.Kogut
2018-11-11 gr.B Tenis Arenaturniej eliminacyjny B
1. A.Krzemień2. R.Mrzygłód3. T.Pluta
2018-11-10 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. K.Korzelak2. R.Mrzygłód3. M.Zajęcki
2018-11-10 gr.BC WCT Wodzisławturniej eliminacyjny BC
1. A.Stanek2. W.Krzak3. M.Paprotny
2018-11-10 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. Ł.Małolepszy2. W.Strzeminski3. A.Nawrot
2018-11-10 gr.A WCT Wodzisławturniej eliminacyjny A
1. R.Korowczyk2. B.Sitko3. R.Wieczorek
2018-11-10 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. A.Pastuszka2. D.Wojnar3. D.Kopeć
2018-11-04 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. A.Pastuszka2. P.Sroka3. D.Przybyło
2018-11-04 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. B.Sitko2. D.Procner3. A.Mikołajczyk
2018-11-04 gr.B Tenis Arenaturniej eliminacyjny B
1. K.Mijas2. K.Łączykowski3. P.Humbert
2018-11-03 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. W.Blaski2. Ł.Sztuka3. K.Korzelak
2018-10-28 gr.A CHTT Azotyturniej eliminacyjny A
1. P.Czarnota2. P.Banaszczyk3. D.Kin
2018-10-27 gr.C Tenis Arenaturniej eliminacyjny C
1. A.Krzemień2. W.Blaski3. R.Golański
2018-10-27 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. B.Sitko2. J.Kogut3. T.Pluta
2018-10-21 gr.BC CHTT Azotyturniej eliminacyjny BC
1. Ł.Rembielak2. A.Krzemień3. D.Pieczyrak
2018-10-21 gr.A CHTT Azotyturniej eliminacyjny A
1. A.Pastuszka2. D.Pastuszka3. D.Kin
2018-10-20 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. M.Seredyński2. D.Procner3. G.Kurkiewicz
2018-10-14 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. P.Graboń2. A.Pastuszka3. P.Czarnota
2018-10-13 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. R.Balinka2. M.Wiśniowski3. Z.Zbierzkowski
2018-10-13 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. T.Pluta2. D.Pieczyrak3. Z.Węgłowski
2018-10-13 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. J.Giejc2. S.Cebula3. J.Gaj
2018-10-07 gr.A BTT Będzinturniej eliminacyjny A
1. A.Pastuszka2. P.Graboń3. R.Ćwik
2018-10-06 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. T.Pluta2. M.Sopala3. T.Bliźniuk
2018-09-30 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. K.Korzelak2. B.Pawlok3. A.Krzemień
2018-09-30 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. D.Wojnar2. K.Łączykowski3. J.Kogut
 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu