AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Wieści klubowe
2018-04-25
Mecze

Ranking Grand Prix ATŚ 2018/19
Ranking Grand Prix Beskidów 2018/19
Ranking Grand Prix WCT 2018/19
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018/19
Ranking Grand Prix ATŚ 2018
Ranking Grand Prix Zagłębia 2018
Ranking Grand Prix Beskidów 2018
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018
Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

Zagłębiowska Liga Tenisa 2018

2018-12-09 gr.M CHTT Azoty
2018-12-09 gr.C Tenis Arena
2018-12-09 gr.C SilesiaClub
2018-12-08 gr.BC WCT Wodzisław
2018-12-08 gr.B Mostostal
2018-12-08 gr.A WCT Wodzisław
2018-12-08 deble zmienne SP Budowlani
2018-12-02 gr.C Tenis Arena
2018-12-01 gr.C Tenis Arena
2018-12-01 gr.BC WCT Wodzisław
2018-12-01 gr.BC BKT Advantage
2018-12-01 gr.A WCT Wodzisław
2018-12-01 gr.A Mostostal
2018-11-25 gr.M CHTT Azoty
2018-11-25 gr.C Tennis Arena
2018-11-25 gr.A BKT Advantage
2018-11-25 deble Silesia Club
2018-11-24 gr.C BKT Advantage
2018-11-24 gr.BC Sport Park Budowlani
2018-11-18 gr.A Tenis Arena
2018-11-18 deble Silesia Club
2018-11-17 gr.C Tenis Arena
2018-11-17 gr.B CHTT Azoty
2018-11-11 gr.B Tenis Arena
2018-11-10 gr.C Tenis Arena
2018-11-10 gr.BC WCT Wodzisław
2018-11-10 gr.BC BKT Advantage
2018-11-10 gr.A WCT Wodzisław
2018-11-10 gr.A Mostostal
2018-11-04 gr.M BTT Będzin
2018-11-04 gr.BC BKT Advantage
2018-11-04 gr.B Tenis Arena
2018-11-03 gr.C Tenis Arena

Amatorski Tenis Śląski
Śląskie ligi klubowe

Regulamin Grand Prix ATŚ
Liga ATŚ 2017/18

Ranking Grand Prix ATŚ 2017/18
Liga gr.B 2017/18
Liga gr.C 2017/18
Ranking         

Porządek wg. pozycjipostępu
Wydanie
Poz.+/-ZawodnikPunkty+/-Pkt sumaTurnieje
10Marcin Pokrzywnicki2910+660424416
20Zbigniew Dyrbuś19500217610
3+4Rafał Tkaczewski1258+44012585
4-1Paweł Pilśniak12300151411
5-1Rafał Korowczyk9580107810
6-1Ryszard Wieczorek916010129
7-1Andrzej Gąsienica-Roj86008606
80Michał Matachowski77007703
9+7Piotr Banaszczyk686+18094016
10-1Tomasz Hatalski67406745
11-1Aleksander Klich63206326
12-1Krzysztof Grzybowski630078411
13-1Krzysztof Sieniawski60606063
14-1Dariusz Kotuchna560065810
15-1Bartek Sitko548084817
16-1Krzysztof Kużdrzał510065913
170Kazimierz Kowalski50405549
180Tadeusz Rogowski49905138
190Dawid Wojciechowski46204626
200Michał Granieczny42604267
210Ziemowit Makuch40104399
220Waldemar Butanowicz37403743
230Jarosław Giejc35203526
240Leszek Tkocz34203423
25+3Mateusz Ryś338+3447715
26-1Krzysztof Sekta33403346
27-1Arkadiusz Sohlich32303235
28-1Zygmunt Kopczyński30803086
29-1Damian Wojnar304040913
300Damian Czujko29402944
300Andrzej Rosół29402943
300Grzegorz Rygioł29402945
330Maciek Mościński29202925
340Dariusz Kwoka27002704
350Jan Kogut25202525
360Adam Bara24502453
370Waldemar Gnatowsky24002402
370Igor Parszowski24002402
39+7Tomasz Miczkowski235+252354
40-1Daniel Białożyt23402344
41-1Marcin Grzenia23202323
42-1Grzegorz Ługowski23002305
43-1Leszek Wróbel22602266
44-1Kamil Wójcik21802184
45-1Witold Elsner21602164
46-1Jacek Zontek21102115
47-1Kazimierz Leśkiewicz21002103
480Paweł Czarnota19601962
490Szymon Wichrzycki19001902
500Zbigniew Węgłowski18101939
510Piotr Galus18001807
52+3Marcin Skwarek175+251757
53-1Tomasz Pluta16901696
54-1Damian Pastuszka16801682
55-1Marek Seredyński16401644
56-1Michał Jędrysik15001502
570Jakub Gałaszek14501454
580Patryk Stuchlik14401442
590Michał Cholewa14301435
600Marek Marusiak13501353
610Henryk Magiera13401343
620Bronisław Kiełbasa13201323
630Grzegorz Wojcierowski13001304
640Dariusz Pieczyrak12701275
640Jarosław Turoń12701276
660Wojciech Czerenkiewicz12601262
660Bartosz Kocjan12601261
660Marcin Paszkowiak12601261
690Rafał Golański12301235
700Marcin Świder12001201
710Marcin Paprotny11501155
720Leszek Musiał11401145
730Michał Kałwa11201121
740Ryszard Gęborys11001102
750Basia Baczewska10801083
76+5Dariusz Marchlewski104+161045
77-1Michał Pająk980981
78-1Arkadiusz Macha960962
79-1Robert Król940942
80-1Daniel Procner920924
81-1Wojciech Luber910912
820Bartosz Gaweł840843
820Paweł Pomierny840841
840Michał Pawlas800802
850Piotr Martynus790796
860Anna Wypych770773
870Bogdan Lach730733
880Robert Ablewski700702
880Adam Bączkowski700701
880Jakub Gaj700701
880Paweł Kamiński 700701
880Tomasz Musiorski 700701
880Marek Stochaj700701
940Janusz Kuś680683
950Adrian Bogacz670672
96+9Wojciech Łaszcz65+8655
97-1Marek Adamczyk640641
97-1Dariusz Krawczyk640641
97-1Anna Zambrzycka640642
100+38Julia Rabus61+28614
100-1Wojciech Wrzoł610612
102-2Dawid Kin600601
102-2Grzegorz Krueger600601
102-2Miłosz Pająk600601
102-2Arkadiusz Pastuszka600601
102-2Zbigniew Więcław600601
102+29Maciej Zajęcki60+20603
108-2Andrzej Mól560562
108-2Mariusz Witecki560561
110-2Grzegorz Kurkiewicz550553
111-2Zbigniew Banaś540542
111-2Krzysztof Niejedli540542
113-2Tomasz Paszek520522
114-2Franciszek Ciuk490496
114-2Dawid Dzieciuch490491
114-2Wojciech Kozik490491
114-2Konrad Rusin490492
114-2Jan Smereka490492
119-2Wojciech Krzak480482
119-2Wiesław Nowak-Beskidzki480481
119-2Marek Szulik480482
119-2Adam Zając480483
123-2Grzegorz Grzegorzak470472
124-2Krystian Łączykowski460462
125-2Paweł Grabowski430434
126-2Bartosz Argasiński420421
126-2Krzysztof Kaczmarczyk420421
126-2Daniel Kopeć420421
126-2Łukasz Pękala420421
126-2Jacek Sakwerda420421
126-2Przemysław Sobala420421
126-2Tomasz Tlaga420421
133 Janusz Bogusławski400401
133-2Hanna Listek400401
135-2Kamil Korzelak390393
136-2Agata Bielawska360361
136+29Bartłomiej Janus36+20362
136-2Robert Kokoszek360361
136-2Maciej Swiercz360362
140-3Marcin Brzeziński350352
141-2Leszek Jezierski320321
141-2Tomasz Seweryn320321
141-2Aleksander Stępień320321
141-2Mirosław Wloczek320321
145-2Piotr Piecha300301
145-2Wiktor Walczak300303
147-2Patryk Poniatowski290291
148-2Stanisław Górecki280281
148-2Paweł Sroka280281
148-2Andrzej Wacław280281
151-2Marek Moździerz260262
152-2Mateusz Hulbój250251
152-2Piotr Klepacki250251
152-2Izabela Mackiewicz250251
152-2Tomasz Malinowski250251
152-2Robert Mrzygłód250251
152-2Krzysztof Seman250251
152-2Marcin Wiśniowski250251
159-2Witold Wiler240241
160-2István Urban230232
161-2Bogdan Słowik200201
161-2Mariusz Wojciechowski200201
163-2Mariusz Staszek190194
164-2Maksymilian Frank180181
164-2Dominika Janik Hornik180182
164-2Walenty Sutyniec180181
167-2Łukasz Gajek160161
167-2Beata Pawlok160161
167-2Jacek Wolny160161
170-1Marcin Mandera150152
170+1Marcin Tomasiewicz15+2152
172-2Wojciech Stasiło140141
173-2Agnieszka Feldek130131
173-2Kryspin Kozłowski130131
173-2Klaudiusz Poniedziałek130131
173-2Elżbieta Węgrzyn130131
177-1Lesław Tlaga120121
178-1Marcin Matuszak8081
178-1Filip Witański8081
180-1Franciszek Ambroziak7071
180-1Krzysztof Błaszczyk7071
180-1Łukasz Hachuła7072
180-1Janusz Makselon7071
180-1Maja Nieradzik7071
180-1Szymon Pośpiech7071
186-1Jerzy Matejko6061
187-1Andrzej Ciecierski4041
187-1Henryk Ciepły4041
187-1Piotr Kwiatkowski4041
187-1Bartłomiej Wójciak4041
187-1Jarosław Worsowicz4041
192-1Konrad Dybek3031
192-1Aneta Ligęza 3031
192-1Edward Waniewski3031
192-1Maciej Wojciechowski3031
196-1Robert Latos2021
 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu