AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora

LIGA ATŚ 2017/18

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Wieści klubowe
2017-10-31
Mecze
Zawodnik

Liga gr.B 2017/18
Liga gr.C 2017/18

2017-12-10 gr.M Mostostal
2017-12-10 gr.B BKT Advantage
2017-12-09 deble zmienne gr.B TKS Budowlani & SP Budowlani
2017-12-09 deble zmienne gr.A TKS Budowlani & SP Budowlani
2017-12-03 gr.C Tenis Arena
2017-12-03 gr.B BKT Advantage
2017-12-03 gr.A Mostostal
2017-12-02 gr.B WCT Wodzisław
2017-12-02 gr.B Tenis Arena
2017-12-02 gr.A WCT Wodzisław
2017-12-02 gr.A BKT Advantage
2017-11-26 gr.BC BKT Advantage
2017-11-26 gr.A Tenis Arena
2017-11-25 gr.B Tenis Arena
2017-11-25 deble zmienne gr.B Sport Park Budowlani
2017-11-25 deble BKT Advantage
2017-11-18 gr.M WCT Wodzisław
2017-11-18 gr.C Multisport
2017-11-12 KOBIETY deble zmienne Sport Park Budowlani
2017-11-12 gr.B Multisport
2017-11-12 gr.A BKT Advantage
2017-11-11 gr.C Multisport
2017-11-11 gr.BC BKT Advantage
2017-11-05 gr.A Mostostal
2017-11-04 gr.BC Mostostal

Amatorski Tenis Śląski
Śląskie ligi klubowe

Ranking Grand Prix ATŚ 2017/18
Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Regulamin Grand Prix ATŚ

Rankingi ELO
Challenge ATŚ

Ranking Grand Prix ATŚ 2017
Liga gr.A 2016/17
Liga gr.B 2016/17
Liga gr.C 2016/17
Liga Kobiet 2016/17
Ranking         

Porządek wg. pozycjipostępu
Wydanie
Poz.+/-ZawodnikPunkty+/-Pkt sumaTurnieje
10Michał Wilamowski2240+66022406
20Marcin Pokrzywnicki1926+400264814
30Zbigniew Więcław1468+160200814
4+3Rafał Tkaczewski1102+30011028
50Rafał Korowczyk1062+120118610
6-2Michal Zawiła97009703
7-1Kazimierz Leśkiewicz964+80125412
80Arkadiusz Pastuszka916+240115013
9+3Damian Pastuszka914+310106211
10+1Jarosław Giejc808+170125219
11-1Dariusz Kotuchna738+807388
12+1Zygmunt Kopczyński664+10072010
13-4Adam Sakwerda66006605
14+4Piotr Banaszczyk571+13481617
15-1Grzegorz Rygioł518068611
16+19Piotr Zarzecki510+2005104
17+16Bartosz Joniec486+1714867
18-3Tadeusz Rogowski450+1089721
19-4Zbigniew Dyrbuś44004404
19-4Dawid Kin44004808
21-2Marek Szczerbowski42004206
22+10Robert Mrzygłód419+8584325
23+3Krystian Łączykowski417+4873922
24-4Alex Kraiński40304034
25-4Paweł Pomierny40004003
26-4Jan Kogut399058114
26-4Krzysztof Kużdrzał39903995
28-4Marek Stochaj37803784
29-4Jurij Fomin37103717
30+7Krzysztof Błaszczyk367+603678
31-4Robert Urbańczyk36403646
32-4Artur Benerat363+1243312
33-4Zbigniew Brewczyk35003504
33-4Krzysztof Caputa35003504
35-4Jarosław Pineles34603464
36+4Wojciech Stasiło334+483348
37-3Stanisław Górecki31403145
38-2Robert Baran30803085
39-1Maciek Mościński30403045
40-1Michał Kałwa29202923
41+9Piotr Rojek287+692878
42-1Tomasz Pluta27602767
43+6Bogdan Słowik271+5038715
44+23Paweł Sroka270+1002704
45-3Łukasz Bojanowski25302536
46-3Rafał Urbański24002401
47+4Damian Wojnar239+2436717
48-4Mariusz Wojciechowski235026710
49-4Łukasz Woźny22402243
49-4Michał Zadróż22402243
51+29Piotr Krystyński223+942235
51-4Krzysztof Seman223029014
53-5Piotr Graboń22202226
54-2Paweł Czarnota21002103
54-2Marek Marusiak21002105
54-2Kamil Wójcik21002102
57-2Witold Wiler20902096
58+13Piotr Galus207+4024211
59-3Daniel Kopeć20502055
60-3Rafał Golański204023210
61-3Janusz Sibik20002001
62-3Łukasz Maczuga19901996
63-3Marek Masłowski19801986
64-3Marian Popiołek19601962
64-3Patryk Słodownik19601963
66-3Tomasz Miczkowski19201926
67-3Kamil Bajer18401842
68-3Andrzej Gąsienica-Roj18201822
68-3Arkadiusz Macha18201822
70-2Łukasz Kaczmarek16901694
71-2Tomasz Bocianowski16801682
71-2Tomasz Musiorski 16801682
73-1Adam Starok15401544
74+7Zbigniew Węgłowski152+251549
75-2Krzysztof Żółkiewski15101514
76-2Mariusz Witecki14601463
77-2Michał Święch13801386
77-2Łukasz Rembielak13801383
79-2Izabela Mackiewicz13501619
80-2Marcin Wiśniowski13101317
81-2Leszek Jezierski13001306
820Mikołaj Dworzański12601261
820Michał Matachowski12601261
840Kryspin Kozłowski12401247
850Tomasz Hatalski12001201
850Anna Wypych12001204
870Janusz Kraiński11501154
880Michał Cholewa11401142
880Piotr Klepacki11401143
880István Urban114012110
910Hieronim Kowalski11201122
910Dariusz Krawczyk11201122
910Andrzej Wacław11201122
940Sebastian Cebula10801083
950Pawel Boruszewski10401044
950Andrzej Mól10401042
970Adam Kincel10001001
980Wacław Więcław910912
990Mateusz Ryś890894
1000Tomasz Seweryn860862
1010Bronisław Dziambor840841
1010Radosław Gabiga840841
1010Damian Liebig840841
1010Wojciech Mizia840841
1010Andrzej Rosół840841
1060Maciej Kondziołka800802
1060Patryk Stuchlik800801
1080Maciej Szewczyk790794
1090Krystian Knetka760763
1090Patryk Rubik760762
1110Jarosław Kochanek750755
1120Łukasz Hachuła7408912
1130Marek Kornas720721
1140Adam Zając710715
1150Marzena Rojek700704
1150Aleksander Stępień700704
1150Tomasz Zięć700701
1180Jarosław Turoń680684
1190Krzysztof Misztal670672
1200Marek Adamczyk650652
1200Łukasz Brol650652
1220Jakub Warakomski640641
1230Marcin Brzeziński630632
1240Jakub Polczyk620622
125+21Ryszard Pasternak60+16604
1250Damian Zając600603
127-1Małgorzata Urbańczyk590594
128+32Grzegorz Kurkiewicz58+25583
128-1Michał Michalski580582
130-2Rafał Badanko 570571
130-2Konrad Dujka570571
130-2Aleksander Grunert570572
133-2Grzegorz Altman560561
133-2Katarzyna Bieniec 560561
133-2Piotr Kucjas560561
133-2Bogdan Wesołowski560561
133-2Przemysław Wigłasz560561
133-2Jacek Wolny560561
139-2Bartosz Kormaniak540543
140-2Grzegorz Kozak500502
141-2Adrian Bogacz490492
141-2Michał Pawlas490492
143-2Janusz Kuś480482
144-2Marcin Skwarek460462
145-2Henryk Ciepły450453
145-2Marek Dykta450452
145-2Jerzy Mężyk450453
148-1Aleksandra Kochanek430435
149-1Jerzy Grzywocz420421
149-1Marcin Krzystek420421
149-1Marek Podłowski420421
152-1Wojciech Czerenkiewicz400401
152-1Jakub Gaj400401
152-1Maciej Mikulski400401
152-1Szymon Pośpiech400401
156-1Adam Kogut390395
157-1Robert Zawadzki370373
158-1Piotr Martynus360366
158-1Sebastian Mendecki360362
158-1Marcin Tomasiewicz360365
161-1Aleksander Kokosiński330332
161-1Ewa Sakwerda330332
1630Andrzej Janiak320321
1630Krzysztof Klusek320322
1650Adam Argalski290292
1650Dariusz Pieczyrak290292
1670Bianka Mazurkiewicz280281
1670Agnieszka Nowojska280282
1670Jarosław Wojciechowski280282
1700Marcin Przybyszewski260262
1710Władysław Leszko250251
1710Ziemowit Zasadzień250251
1730Artur Scholz240242
1740Kamil Korzelak230232
1740Piotr Seget230232
1760Maks Ferdek210212
1770Michał Boruń200201
1770Andrzej Noga-Morański200202
1770Błażej Roguz200201
1770Bartosz Stebel200201
1810Julia Zięć190192
1820Oliwier Gwizdon180181
1820Andrzej Szyło180183
1840Maciej Garbarz160164
1840Janusz Grabis160163
1860Andrzej Bizoń140141
1860Julia Dziura140142
1860Janusz Makselon140141
1860Edward Siwy140141
1900Kamil Barczyk130131
1900Tomasz Gordon130131
1900Sławomir Hamann130131
1900Dominika Janik Hornik130131
1900Sławomir Pietrzak130131
1900Michał Polczyk130131
1900Tomasz Przychodzki130131
1900Jerzy Staniewski130131
1980Joanna Olszówka-Zarzecka120121
1980Yoshua Ono120122
1980Beata Pawlok120121
2010Kamil Bartoszek100101
2010Damian Czujko100101
2010Marek Męcik100101
2040Sonia Draga8081
2040Marek Żelazny8081
2040Kamil Makula8081
2040Paweł Olczyk8081
2040Josef Oskaya8081
2040Klaudiusz Poniedziałek8081
2100Łukasz Górski7071
2100Jacek Kiwit7071
2100Arkadiusz Świerkot7071
2100Dariusz Michalski7071
2100Klaudia Mitręga7071
2100Łukasz Mroziewicz7071
2100Igor Pałasz7071
2100Marek Zmocny7071
2180Grzegorz Nowakowski6062
2190Teresa Jurczak4041
2190Aneta Ligęza 4041
2210Bożena Klimczyk2021
2210Kamila Kwiecień2021
2210Tomasz Wojtalik2021
2240Waldemar Janowski1011
2240Wiktor Łonak1011
 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu