AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Wieści klubowe
2019-10-17
Mecze

Ranking Grand Prix ATŚ 2019
Ranking Grand Prix Beskidów 2019
Ranking Grand Prix ATŚ Kobiet 2019
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2019
Ranking Grand Prix Deble 2019

Ranking Grand Prix ATŚ 2018/19
Ranking Grand Prix Beskidów 2018/19
Ranking Grand Prix WCT 2018/19
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018/19

Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

2019-10-20 gr.B BTT Będzin
2019-10-20 gr.A SP Budowlani
2019-10-19 gr.C SP Budowlani
2019-10-19 deble zmienne BTT Będzin
2019-10-13 MASTERS gr.C SP Budowlani
2019-10-13 MASTERS gr.B SP Budowlani
2019-10-13
MASTERS
BTT Będzin
2019-10-12 MASTERS gr.D SP  Budowlani
2019-10-12
MASTERS gr.C BKT Advantage
2019-10-12
MASTERS
BKT Advantage
2019-09-29 gr.M BTT Będzin
2019-09-29 gr.C SP Budowlani
2019-09-28 gr.B BTT Będzin
2019-09-28 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani
2019-09-28 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani
2019-09-22 gr.C SP Budowlani
2019-09-22 gr.B BTT Będzin
2019-09-22 gr.A SP Budowlani
2019-09-15 gr.M BTT Będzin
2019-09-15 gr.C SP Budowlani
2019-09-15 gr.B SP Budowlani
2019-09-08 gr.C SP Budowlani
2019-09-08 gr.A CHTT Azoty
2019-09-07 deble zmienne gr.B TKS&SP Budowlani
2019-09-07 deble zmienne gr.A TKS&SP Budowlani
2019-09-01 gr.M BTT Będzin

Amatorski Tenis Śląski
Regulamin Grand Prix ATŚ
Śląskie ligi klubowe
Ranking         

NazwaRodzajPodium
2019-08-31 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. L.Piecha2. M.Masłowski3. K.Korzelak
2019-08-31 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. M.Krzyżanowski2. P.Kacuga3. T.Pluta
2019-08-31 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. J.Grodecki2. J.Gałaszek3. D.Procner
2019-08-25 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. M.Kornas2. T.Herman3. J.Mężyk
2019-08-25 gr.A BTT Będzinturniej eliminacyjny A
1. K.Leśkiewicz2. A.Pastuszka3. P.Czarnota
2019-08-24 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. J.Polczyk2. M.Polczyk3. M.Stroisz
2019-08-24 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. J.Gałaszek2. P.Galus3. B.Baczewska
2019-08-18 gr.M SP Budowlaniturniej finałowy A
1. Z.Więcław2. K.Caputa3. J.Różycki
2019-08-18 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. T.Herman2. P.Masierak3. J.Polczyk
2019-08-17 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. K.Dratwińśki2. J.Mężyk3. A.Chryst
2019-08-15 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. P.Kwiatkowski2. G.Pobiega3. R.Juskowiak
2019-08-11 gr.BC BTT Będzinturniej eliminacyjny BC
1. P.Kwiatkowski2. K.Żółkiewski3. K.Błaszczyk
2019-08-11 gr.A SP Budowlaniturniej eliminacyjny A
1. M.Stochaj2. A.Bara3. J.Senderowski
2019-08-10 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. P.Masierak2. A.Furmanek3. M.Witek
2019-08-04 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. M.Kałwa2. D.Krajewski3. R.Tkaczewski
2019-08-04 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. J.Grodecki2. K.Osemlak3. J.Kołodynski
2019-07-28 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. M.Święch2. K.Korzelak3. K.Błaszczyk
2019-07-28 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. M.Stochaj2. J.Różycki3. S.Cebula
2019-07-21 gr.M SP Budowlaniturniej finałowy A
1. Z.Więcław2. J.Grodecki3. J.Różycki
2019-07-21 gr.D SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. D.Twardowski2. M.Tomasiewicz3. M.Żarski
2019-07-20 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Święch2. P.Seget3. M.Żarski
2019-07-20 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. K.Korzelak2. T.Herman3. K.Jarmułowicz
2019-07-13 gr.C BKT Advantageturniej eliminacyjny C
1. A.Wrzoł2. B.Baczewska3. M.Mielnik
2019-07-13 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. P.Kwiatkowski2. T.Pluta3. M.Wojciechowski
2019-07-13 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. J.Grodecki2. K.Osemlak3. D.Procner
2019-07-07 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. Z.Więcław2. K.Leśkiewicz3. D.Krajewski
2019-07-07 gr.D SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. G.Krajewski2. M.Tomasiewicz3. A.Nowojska
2019-07-07 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Zuzel2. Z.Węgłowski3. A.Zając
2019-07-06 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. K.Jarmułowicz2. J.Polczyk3. T.Herman
2019-07-06 gr.B BKT Advantageturniej eliminacyjny B
1. K.Niejedli2. H.Magiera3. P.Galus
2019-06-30 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. R.Traskiewicz2. M.Podłowski3. M.Tomasiewicz
2019-06-30 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. K.Leśkiewicz2. T.Miczkowski3. J.Różycki
2019-06-23 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. Z.Więcław2. K.Leśkiewicz3. A.Pastuszka
2019-06-23 gr.D SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Tomasiewicz2. P.Zajas3. D.Twardowski
2019-06-22 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. Z.Zbierzkowski2. A.Furmanek3. M.Wojciechowski
2019-06-22 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. M.Szczerbowski2. R.Mrzygłód3. M.Kondziołka
2019-06-20 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. P.Kwiatkowski2. P.Boruszewski3. M.Papierz
2019-06-20 gr.A SP Budowlaniturniej eliminacyjny A
1. Z.Więcław2. A.Bogacz3. K.Leśkiewicz
2019-06-16 gr.M Mostostalturniej finałowy A
1. R.Tkaczewski2. J.Giejc3. A.Wacław
2019-06-16 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. W.Wiler2. J.Kogut3. P.Klepacki
2019-06-15 gr.B BKT Advantageturniej eliminacyjny B
1. K.Osemlak2. M.Seredyński3. K.Niejedli
2019-06-09 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Wojciechowski2. K.Korzelak3. B.Słowik
2019-06-09 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. A.Bogacz2. P.Kwiatkowski3. P.Boruszewski
2019-06-09 gr.A SP Budowlaniturniej eliminacyjny A
1. R.Wędrocha2. K.Leśkiewicz3. M.Szczerbowski
2019-06-02 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. A.Pastuszka2. D.Pastuszka3. M.Mościński
2019-06-02 gr.D SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Cebo2. M.Żarski3. D.Twardowski
2019-06-01 gr.C SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Wojciechowski2. M.Żarski3. A.Zając
2019-06-01 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. K.Niejedli2. K.Dybek3. B.Baczewska
2019-06-01 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. R.Mrzygłód2. T.Pluta3. P.Boruszewski
2019-05-26 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. R.Kumor2. R.Mrzygłód3. D.Wojnar
2019-05-26 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. M.Stochaj2. J.Giejc3. K.Mijas
2019-05-25 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. J.Grodecki2. K.Grzybowski3. W.Nowak-Beskidzki
2019-05-19 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. D.Pastuszka2. T.Miczkowski3. J.Giejc
2019-05-19 gr.A
Slavia
turniej eliminacyjny A
1. J.Senderowski2. J.Kołodynski3. D.Wojnar
2019-05-18 gr.C BKT Advantageturniej eliminacyjny C
1. P.Grabowski2. K.Dybek3. A.Wrzoł
2019-05-18 gr.B BKT Advantageturniej eliminacyjny B
1. A.Mikołajczyk2. D.Procner3. T.Pluta
2019-05-11 gr.B SP Budolwaniturniej eliminacyjny B
1. Ł.Bojanowski2. K.Mijas3. T.Pluta
2019-05-03 gr.D SP Budowlaniturniej eliminacyjny C
1. M.Tomasiewicz2. P.Martynus3. D.Twardowski
2019-05-01 gr.B SP Budowlaniturniej eliminacyjny B
1. W.Górniewski2. R.Nowak3. M.Zuzel
2019-05-01 gr.A SP Budowlaniturniej eliminacyjny A
1. K.Leśkiewicz2. S.Górecki3. A.Pastuszka
2019-04-27 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. B.Słowik2. M.Tesarczyk3. P.Martynus
2019-04-27 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. R.Mrzygłód2. P.Humbert3. K.Korzelak
2019-04-27 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. J.Senderowski2. Ł.Bojanowski3. D.Kin
 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu