AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Wieści klubowe
2018-04-25
Mecze

Ranking Grand Prix ATŚ 2018
Ranking Grand Prix Zagłębia 2018
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018
Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

Zagłębiowska Liga Tenisa 2018

2018-08-12 Slavia gr.C
2018-08-12 Slavia gr.B
2018-08-12 BTT Będzin gr.M
2018-08-11 deble zmienne BTT Będzin
2018-08-05 BTT Będzin gr.C
2018-08-05 BTT Będzin gr.B
2018-08-05 BKT Advantage gr.A
2018-08-04 BTT Będzin gr.A
2018-08-04 BKT Advantage gr.BC
2018-07-29 gr.M Mostostal
2018-07-29 gr.C Mostostal
2018-07-29 gr.B Mostostal
2018-07-22 gr.C BTT Będzin
2018-07-22 gr.B Slavia
2018-07-22 gr.B BTT Będzin
2018-07-22 gr.A Slavia
2018-07-21 kobiety BKT Advantage
2018-07-21 deble zmienne BTT Będzin
2018-07-15 gr.M BTT Będzin
2018-07-14 gr.C Slavia
2018-07-14 gr.B Slavia
2018-07-14 deble zmienne BTT Będzin
2018-07-08 gr.C Mostostal
2018-07-08 gr.B Mostostal
2018-07-08 gr.B BTT Będzin
2018-07-08 gr.A Mostostal
2018-07-01 gr.A BTT Będzin
2018-06-17 KOBIETY gr.B Tennis Open
2018-06-17 KOBIETY gr.A Tennis Open
2018-05-27 KOBIETY gr.B Tennis Open
2018-05-27 KOBIETY gr.A Tennis Open
2018-05-13 gr.B KOBIETY Tennis Open Wesoła
2018-05-13 gr.A KOBIETY Tennis Open Wesoła
2018-05-03 KOBIETY Tennis Open Wesoła

Amatorski Tenis Śląski
Śląskie ligi klubowe

Regulamin Grand Prix ATŚ
Liga ATŚ 2017/18

Ranking Grand Prix ATŚ 2017/18
Liga gr.B 2017/18
Liga gr.C 2017/18
Ranking         

NazwaRodzajPodium
2018-07-21 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. M.Kozik2. S.Dylewski3. H.Magiera
2018-06-30 gr.BC Slaviaturniej eliminacyjny BC
1. R.Zawadzki2. Z.Węgłowski3. M.Staszek
2018-06-24 gr.M Slaviaturniej finałowy A
1. K.Bajer2. A.Pastuszka3. T.Rogowski
2018-06-24 gr.C Slaviaturniej eliminacyjny C
1. M.Masłowski2. M.Moździerz3. A.Benerat
2018-06-24 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. D.Krajewski2. M.Wantuła3. P.Kwiatkowski
2018-06-17 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. K.Seman2. M.Moździerz3. Z.Węgłowski
2018-06-17 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. Ł.Kaczmarek2. R.Mrzygłód3. M.Dąbrowski
2018-06-17 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. T.Bocianowski2. P.Czarnota3. A.Pastuszka
2018-06-10 gr.C Slaviaturniej eliminacyjny C
1. P.Boruszewski2. D.Wojnar3. M.Wojciechowski
2018-06-10 gr.B Slaviaturniej eliminacyjny B
1. P.Banaszczyk2. R.Mrzygłód3. K.Żółkiewski
2018-06-09 gr.A BTT Będzinturniej eliminacyjny A
1. K.Leśkiewicz2. T.Rogowski3. D.Krajewski
2018-05-31 gr.BC Tennis Open Wesołaturniej eliminacyjny BC
1. S.Pośpiech2. S.Cebula3. R.Mrzygłód
2018-05-27 gr.C Slaviaturniej eliminacyjny C
1. M.Staszek2. M.Wojciechowski3. Z.Węgłowski
2018-05-27 gr.B Slaviaturniej eliminacyjny B
1. M.Jaglarz2. B.Joniec3. R.Mrzygłód
2018-05-27 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. J.Giejc2. M.Witecki3. M.Papierz
2018-05-26 gr.M Tennis Open Wesołaturniej finałowy A
1. A.Sakwerda2. K.Leśkiewicz3. D.Pastuszka
2018-05-26 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. P.Galus2. W.Nowak-Beskidzki3. M.Seredyński
2018-05-19 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. R.Mrzygłód2. A.Wypych3. T.Pluta
2018-05-19 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. K.Mijas2. M.Szewczyk3. J.Kogut
2018-05-19 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. Z.Więcław2. T.Wilkosz3. K.Leśkiewicz
2018-05-13 gr.C Slaviaturniej eliminacyjny C
1. K.Seman2. J.Kogut3. R.Mrzygłód
2018-05-13 gr.A BTT Będzinturniej eliminacyjny A
1. M.Kałwa2. T.Rogowski3. M.Pawlas
2018-05-12 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. M.Kozik2. T.Pluta3. M.Seredyński
2018-05-06 gr.C Tennis Open Wesołaturniej eliminacyjny C
1. W.Górniewski2. R.Pasternak3. R.Mrzygłód
2018-05-06 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. P.Kwiatkowski2. T.Rogowski3. J.Różycki
2018-05-06 gr.A Tennis Open Wesołaturniej eliminacyjny A
1. P.Graboń2. M.Żymła3. R.Urbańczyk
2018-05-03 gr.BC Mostostalturniej eliminacyjny BC
1. M.Skwarek2. R.Mrzygłód3. K.Kozłowski
2018-05-03 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. D.Czujko2. M.Ryś3. D.Krajewski
2018-04-29 gr.C Za Dorianemturniej eliminacyjny C
1. R.Mrzygłód2. M.Wojciechowski3. K.Korzelak
2018-04-29 gr.A BTT Będzinturniej eliminacyjny A
1. T.Musiorski 2. D.Krajewski3. Z.Kopczyński
2018-04-28 gr.B Za Dorianemturniej eliminacyjny B
1. P.Szewczyk2. M.Seget3. K.Błaszczyk
2018-04-28 gr.A Tennis Open Wesołaturniej eliminacyjny A
1. D.Kin2. Z.Więcław3. D.Kotuchna
2018-04-22 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. D.Krajewski2. M.Witecki3. M.Papierz
2018-04-22 gr.A Za Dorianemturniej eliminacyjny A
1. M.Kałwa2. T.Zięć3. S.Górecki
2018-04-21 gr.C Za Dorianemturniej eliminacyjny C
1. M.Ferdek2. M.Wojciechowski3. P.Klepacki
2018-04-15 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. T.Rogowski2. A.Mól3. Z.Węgłowski
2018-04-14 gr.A Za Dorianemturniej eliminacyjny A
1. A.Wacław2. G.Rygioł3. M.Garczyński
 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu