AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Wieści klubowe
2018-04-25
Mecze

Ranking Grand Prix ATŚ 2018/19
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018/19
Ranking Grand Prix ATŚ 2018
Ranking Grand Prix Zagłębia 2018
Ranking Grand Prix Beskidów 2018
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018
Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

Zagłębiowska Liga Tenisa 2018

2018-10-21 gr.BC CHTT Azoty
2018-10-21 gr.A CHTT Azoty
2018-10-20 gr.BC BKT Advantage
2018-10-14 gr.M BTT Będzin
2018-10-13 gr.C Mostostal
2018-10-13 gr.B Mostostal
2018-10-13 gr.A Mostostal
2018-10-13 deble zmienne BTT Będzin
2018-10-07 gr.A BTT Będzin
2018-10-06 gr.B BTT Będzin
2018-10-06 deble zmienne BKT Advantage
2018-09-30 MASTERS deble zmienne BTT Będzin
2018-09-30 gr.C Mostostal
2018-09-30 gr.B Mostostal
2018-09-29 MASTERS gr.BC BKT Advantage
2018-09-23 MASTERS gr.B BTT Będzin
2018-09-23 MASTERS BTT Będzin
2018-09-22 MASTERS gr.C BTT Będzin
2018-09-16 MASTERS GPZ gr.BC BTT Będzin
2018-09-16 MASTERS GPZ BTT Będzin
2018-09-15 gr.BC BKT Advantage
2018-09-15 deble zmienne BTT Będzin
2018-09-09 gr.M Mostostal
2018-09-09 gr.C Mostostal
2018-09-09 gr.B Mostostal
2018-09-08 deble zmienne BTT Będzin
2018-09-02 gr.M BTT Będzin
2018-09-02 gr.BC BKT Advantage
2018-09-02 gr.A BKT Advantage
2018-09-01 gr.B BTT Będzin

Amatorski Tenis Śląski
Śląskie ligi klubowe

Regulamin Grand Prix ATŚ
Liga ATŚ 2017/18

Ranking Grand Prix ATŚ 2017/18
Liga gr.B 2017/18
Liga gr.C 2017/18
Ranking         

NazwaRodzajPodium
2018-08-26 gr.A BTT Będzinturniej eliminacyjny A
1. A.Pastuszka2. R.Ćwik3. D.Krajewski
2018-08-19 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. P.Kwiatkowski2. P.Sroka3. B.Joniec
2018-08-18 gr.A BTT Będzinturniej eliminacyjny A
1. D.Krajewski2. D.Pastuszka3. K.Kużdrzał
2018-08-12 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. M.Matachowski2. P.Stuchlik3. J.Fomin
2018-08-12 gr.C Slaviaturniej eliminacyjny C
1. A.Krzemień2. M.Moździerz3. G.Krajewski
2018-08-12 gr.B Slaviaturniej eliminacyjny B
1. J.Kogut2. P.Sroka3. R.Mrzygłód
2018-08-05 gr.C BTT Będzinturniej eliminacyjny C
1. A.Krzemień2. M.Kruszek3. I.Mackiewicz
2018-08-05 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. J.Fomin2. D.Liebig3. R.Ćwik
2018-08-05 gr.A BKT Advantageturniej eliminacyjny A
1. P.Stuchlik2. M.Kozik3. A.Sohlich
2018-08-04 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. P.Galus2. Z.Węgłowski3. S.Dylewski
2018-08-04 gr.A BTT Będzinturniej eliminacyjny A
1. P.Stuchlik2. P.Pilśniak3. J.Różycki
2018-07-29 gr.M Mostostalturniej finałowy A
1. P.Stuchlik2. M.Zadróż3. A.Pastuszka
2018-07-29 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. M.Kowalski2. D.Marchlewski3. M.Żarski
2018-07-29 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. J.Grzywocz2. M.Seget3. J.Kogut
2018-07-22 gr.C BTT Będzinturniej eliminacyjny C
1. A.Benerat2. M.Żarski3. P.Martynus
2018-07-22 gr.B Slaviaturniej eliminacyjny B
1. W.Czerenkiewicz2. J.Kogut3. M.Masłowski
2018-07-22 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. K.Łączykowski2. D.Wojnar3. M.Kondziołka
2018-07-22 gr.A Slaviaturniej eliminacyjny A
1. P.Stuchlik2. B.Joniec3. A.Bara
2018-07-21 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. M.Kozik2. S.Dylewski3. H.Magiera
2018-07-15 gr.M BTT Będzinturniej finałowy A
1. P.Pilśniak2. A.Bara3. D.Pastuszka
2018-07-14 gr.C Slaviaturniej eliminacyjny C
1. A.Zając2. R.Zawadzki3. A.Benerat
2018-07-14 gr.B Slaviaturniej eliminacyjny B
1. W.Czerenkiewicz2. R.Mrzygłód3. J.Kogut
2018-07-08 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. R.Zawadzki2. P.Martynus3. T.Defouilloy
2018-07-08 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. D.Wojnar2. M.Skwarek3. Z.Węgłowski
2018-07-08 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. J.Góral2. P.Banaszczyk3. M.Ryś
2018-07-08 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. A.Pastuszka2. D.Kin3. G.Kida
2018-07-01 gr.A BTT Będzinturniej eliminacyjny A
1. K.Bajer2. A.Pastuszka3. P.Kwiatkowski
2018-06-30 gr.BC Slaviaturniej eliminacyjny BC
1. R.Zawadzki2. Z.Węgłowski3. M.Staszek
2018-06-24 gr.M Slaviaturniej finałowy A
1. K.Bajer2. A.Pastuszka3. T.Rogowski
2018-06-24 gr.C Slaviaturniej eliminacyjny C
1. M.Masłowski2. M.Moździerz3. A.Benerat
2018-06-24 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. D.Krajewski2. M.Wantuła3. P.Kwiatkowski
2018-06-17 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. K.Seman2. M.Moździerz3. Z.Węgłowski
2018-06-17 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. Ł.Kaczmarek2. R.Mrzygłód3. M.Dąbrowski
2018-06-17 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. T.Bocianowski2. P.Czarnota3. A.Pastuszka
2018-06-10 gr.C Slaviaturniej eliminacyjny C
1. P.Boruszewski2. D.Wojnar3. M.Wojciechowski
2018-06-10 gr.B Slaviaturniej eliminacyjny B
1. P.Banaszczyk2. R.Mrzygłód3. K.Żółkiewski
2018-06-09 gr.A BTT Będzinturniej eliminacyjny A
1. K.Leśkiewicz2. T.Rogowski3. D.Krajewski
2018-05-31 gr.BC Tennis Open Wesołaturniej eliminacyjny BC
1. S.Pośpiech2. S.Cebula3. R.Mrzygłód
2018-05-27 gr.C Slaviaturniej eliminacyjny C
1. M.Staszek2. M.Wojciechowski3. Z.Węgłowski
2018-05-27 gr.B Slaviaturniej eliminacyjny B
1. M.Jaglarz2. B.Joniec3. R.Mrzygłód
2018-05-27 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. J.Giejc2. M.Witecki3. M.Papierz
2018-05-26 gr.M Tennis Open Wesołaturniej finałowy A
1. A.Sakwerda2. K.Leśkiewicz3. D.Pastuszka
2018-05-26 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. P.Galus2. W.Nowak-Beskidzki3. M.Seredyński
2018-05-19 gr.C Mostostalturniej eliminacyjny C
1. R.Mrzygłód2. A.Wypych3. T.Pluta
2018-05-19 gr.B Mostostalturniej eliminacyjny B
1. K.Mijas2. M.Szewczyk3. J.Kogut
2018-05-19 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. Z.Więcław2. T.Wilkosz3. K.Leśkiewicz
2018-05-13 gr.C Slaviaturniej eliminacyjny C
1. K.Seman2. J.Kogut3. R.Mrzygłód
2018-05-13 gr.A BTT Będzinturniej eliminacyjny A
1. M.Kałwa2. T.Rogowski3. M.Pawlas
2018-05-12 gr.BC BKT Advantageturniej eliminacyjny BC
1. M.Kozik2. T.Pluta3. M.Seredyński
2018-05-06 gr.C Tennis Open Wesołaturniej eliminacyjny C
1. W.Górniewski2. R.Pasternak3. R.Mrzygłód
2018-05-06 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. P.Kwiatkowski2. T.Rogowski3. J.Różycki
2018-05-06 gr.A Tennis Open Wesołaturniej eliminacyjny A
1. P.Graboń2. M.Żymła3. R.Urbańczyk
2018-05-03 gr.BC Mostostalturniej eliminacyjny BC
1. M.Skwarek2. R.Mrzygłód3. K.Kozłowski
2018-05-03 gr.A Mostostalturniej eliminacyjny A
1. D.Czujko2. M.Ryś3. D.Krajewski
2018-04-29 gr.C Za Dorianemturniej eliminacyjny C
1. R.Mrzygłód2. M.Wojciechowski3. K.Korzelak
2018-04-29 gr.A BTT Będzinturniej eliminacyjny A
1. T.Musiorski 2. D.Krajewski3. Z.Kopczyński
2018-04-28 gr.B Za Dorianemturniej eliminacyjny B
1. P.Szewczyk2. M.Seget3. K.Błaszczyk
2018-04-28 gr.A Tennis Open Wesołaturniej eliminacyjny A
1. D.Kin2. Z.Więcław3. D.Kotuchna
2018-04-22 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. D.Krajewski2. M.Witecki3. M.Papierz
2018-04-22 gr.A Za Dorianemturniej eliminacyjny A
1. M.Kałwa2. T.Zięć3. S.Górecki
2018-04-21 gr.C Za Dorianemturniej eliminacyjny C
1. M.Ferdek2. M.Wojciechowski3. P.Klepacki
2018-04-15 gr.B BTT Będzinturniej eliminacyjny B
1. T.Rogowski2. A.Mól3. Z.Węgłowski
2018-04-14 gr.A Za Dorianemturniej eliminacyjny A
1. A.Wacław2. G.Rygioł3. M.Garczyński
 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu