Beskidzki Klub Tenisowy Advantage Bielsko-Biała
43-346 Bielsko-Biała ul. Ceramiczna 20 (MAPKA)
Tel (33) 810-30-55, (33) 792-707-074 info@sportsadvantage.p
Select language
Germany  Polish
Stop translation
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora
Pomoc
Klub
Zawodnik
Wieści klubowe
Zgłoszenia
Rezerwacje
Mecze
ELO Deble
2017-10-29
ELO Mixt
2017-12-07
ELO Single
2018-12-17
ELO Tiebreaks
2018-04-23
Ranking hala 2017/18
2018-04-21
Ranking lato 2018
2018-10-05
Beskidzka Liga Tenisa Zima 2018/19 - lista zbiorcza
2016-10-08
I liga 2018/19 - 1 runda
2018-11-23
I liga 2018/19 - 2 runda
2018-12-16
II liga 2018/19 - 1 runda
2018-11-21
II liga 2018/19 - 2 runda
2018-12-13
III liga 2018/19 - 1 runda
2018-11-23
III liga 2018/19 - 2 runda
2018-12-06
IV liga 2018/19 - 1 runda
2018-11-22
IV liga 2018/19 - 2 runda
2018-11-27
IX liga 2018/19 - 1 runda
2018-11-18
IX liga 2018/19 - 2 runda
2018-11-30
V liga 2018/19 - 1 runda
2018-11-24
V liga 2018/19 - 2 runda
2018-12-01
VI liga 2018/19 - 1 runda
2018-11-26
VI liga 2018/19 - 2 runda
2018-12-17
VII liga 2018/19 - 1 runda
2018-11-15
VII liga 2018/19 - 2 runda
2018-11-25
VIII liga 2018/19 - 1 runda
2018-11-25
VIII liga 2018/19 - 2 runda
2018-12-16
X liga 2018/19 - 1 runda
2018-11-25
X liga 2018/19 - 2 runda
2018-11-25
Turnieje zakończone

Archiwum rankingów/turniejów
NazwaRodzajPodium
Liga BKT Advantage 2013/14Turniej szwajcarski
1. W.Gnatowsky2. W.Wrzoł3. M.Wrzoł
Beskidzka Liga Tenisa - Ekstraklasa 2014/15Turniej szwajcarski
1. Ł.Kijas2. W.Gnatowsky3. P.Szczypka
Beskidzka Liga Tenisa - I Liga 2014/15Turniej szwajcarski
1. K.Klimczak2. A.Morawiec3. H.Magiera
Beskidzka Liga Tenisa - II Liga 2014/15Turniej szwajcarski
1. T.Stępień2. T.Zięba3. J.Kalarus
Beskidzka Liga Tenisa 2015 - III ligaTurniej szwajcarski
1. J.Szlosarczyk2. M.Klimczak3. K.Piecuch
Beskidzka Liga Młodzieżowa 2015Turniej szwajcarski
1. M.Stokłosa2. M.Dworzański3. F.Keiper
Beskidzka Liga Tenisa 2015 - I ligaTurniej szwajcarski
1. A.Morawiec2. M.Zagórski3. Z.Bizoń
Beskidzka Liga Tenisa 2015 - II ligaTurniej szwajcarski
1. K.Kotas2. T.Tlaga3. J.Zawiliński
Beskidzka Liga Tenisa Lato 2016 - lista zbiorczaTurniej każdy z każdym
1. W.Gnatowsky2. P.Szczypka3. K.Grzybowski
Ekstraklasa Hala 2015/16 runda 1Turniej każdy z każdym
1. P.Szczypka2. W.Gnatowsky3. A.Morawiec
I liga A Hala 2015/16 runda 1Turniej każdy z każdym
1. W.Pyciński2. W.Wrzoł3. R.Zając
I Liga B Hala 2015/16 runda 1Turniej każdy z każdym
1. K.Grzybowski2. A.Mikołajczyk3. Z.Bizoń
II Liga A Hala 2015/16 runda 1Turniej każdy z każdym
1. M.Pawlus2. M.Sadowski3. K.Niejedli
II Liga B Hala 2015/16 runda 1Turniej każdy z każdym
1. H.Magiera2. T.Tlaga3. Z.Harat
Liga Młodzieżowa 2015/16Turniej każdy z każdym
1. B.Trzos2. M.Stokłosa3. M.Pająk
Ekstraklasa 2015/16 runda 2Turniej każdy z każdym
1. W.Gnatowsky2. A.Morawiec3. D.Kotuchna
I liga B 2015/16 runda 2Turniej każdy z każdym
1. Z.Bizoń2. H.Magiera3. A.Mikołajczyk
I liga A 2015/16 runda 2Turniej każdy z każdym
1. W.Wrzoł2. T.Tlaga3. R.Zając
II liga 2015/16 runda 2Turniej każdy z każdym
1. K.Niejedli2. L.Tlaga3. B.Brańka
Ekstraklasa 2015/16 runda 3Turniej każdy z każdym
1. A.Morawiec2. W.Gnatowsky3. W.Pyciński
I liga A 2015/16 runda 3Turniej każdy z każdym
1. K.Niejedli2. T.Tlaga3. M.Sadowski
I liga B 2015/16 runda 3Turniej każdy z każdym
1. H.Magiera2. L.Tlaga3. J.Zawiliński
II liga 2015/16 runda 3Turniej każdy z każdym
1. M.Pawłowski2. A.Sohlich3. J.Salomon
1 liga BLT - I rundaTurniej każdy z każdym
1. A.Morawiec2. W.Gnatowsky3. W.Pyciński
5 liga BLT - I rundaTurniej każdy z każdym
1. L.Tlaga2. A.Noga3. M.Pawlak
2 liga BLT - I rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Niejedli2. A.Mikołajczyk3. M.Zwoliński
3 liga BLT - I rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Grzybowski2. A.Sohlich3. Z.Harat
4 liga BLT - I rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Kaczmarczyk2. K.Kotas3. T.Tlaga
1 liga BLT - II rundaTurniej każdy z każdym
1. P.Szczypka2. W.Gnatowsky3. A.Mikołajczyk
2 liga BLT - II rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Grzybowski2. Z.Bizoń3. K.Niejedli
3 liga BLT - II rundaTurniej każdy z każdym
1. A.Sohlich2. K.Kaczmarczyk3. Z.Harat
4 liga BLT - II rundaTurniej każdy z każdym
1. T.Tlaga2. K.Kotas3. L.Tlaga
5 liga BLT - II rundaTurniej każdy z każdym
1. A.Musiał2. A.Noga3. M.Pawlak
I liga BLT - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Grzybowski2. A.Mikołajczyk3. P.Szczypka
V liga BLT - 3 rundaTurniej każdy z każdym
II liga BLT - runda 3Turniej każdy z każdym
1. A.Sohlich2. H.Magiera3. T.Tlaga
IV liga BLT - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. A.Musiał2. A.Noga3. M.Pawlak
III liga BLT - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. Z.Banaś2. P.Niewiadomska3. L.Tlaga
III liga 16/17 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Kaczmarczyk2. H.Magiera3. L.Chwesiuk
IV liga A 16/17 - 1 runda elim.Turniej każdy z każdym
1. A.Nowicki2. Z.Banaś3. A.Pietruszka
IV liga B 16/17 - 1 runda elim.Turniej każdy z każdym
1. K.Warwas2. D.Procner3. T.Paszek
IV liga C 16/17 - 1 runda elim.Turniej każdy z każdym
1. B.Baczewska2. M.Pasternak3. M.Wesel
I liga 16/17 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. S.Greń 2. A.Duraj3. W.Pyciński
II liga 16/17 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Wrzoł2. K.Niejedli3. P.Szostek
I liga 16/17 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. S.Greń 2. A.Duraj3. Z.Bizoń
II liga 16/17 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. A.Sohlich2. K.Kaczmarczyk3. M.Muszyński
III liga 16/17 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. J.Harat2. A.Nowicki3. K.Warwas
IV liga 16/17 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. J.Januszyk2. Z.Banaś3. D.Procner
V liga 16/17 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. L.Musiał2. J.Węgrzyn3. W.Baczewski
VI liga 16/17 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. A.Łuba2. A.Musiał3. W.Solecki
I liga 16/17 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. A.Duraj2. M.Pękala3. A.Sohlich
II liga 16/17 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. L.Chwesiuk2. J.Harat3. M.Muszyński
III liga 16/17 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. Z.Banaś2. K.Dybek3. J.Januszyk
IV liga 16/17 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. J.Matejko2. L.Musiał3. B.Baczewska
V liga 16/17 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. M.Dubas 2. B.Gajczak-Warwas3. A.Łuba
II liga 16/17 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. J.Januszyk2. W.Pyciński3. J.Harat
III liga 16/17 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. H.Magiera2. K.Dybek3. L.Tlaga
I liga 2017 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Gnatowsky2. Ł.Pękala3. M.Pękala
II liga 2017 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. A.Mikołajczyk2. K.Kaczmarczyk3. W.Wrzoł
VI liga 2017 Panie - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. I.Zawidzka2. A.Łuba3. M.Dubas
IV liga 2017 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. D.Stolarski2. M.Seredyński3. M.Gryzełko
III liga 2017 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Niejedli2. L.Musiał3. A.Nowicki
V liga 2017 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. Ł.Jankowski2. I.Skrzypek3. J.Gasidło
I liga 2017 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Gnatowsky2. M.Pękala3. Ł.Pękala
II liga 2017 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Grzybowski2. J.Harat3. T.Tlaga
III liga 2017 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. H.Magiera2. M.Seredyński3. J.Matejko
IV liga 2017 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. Ł.Jankowski2. D.Kubinek3. L.Tlaga
V,VI liga 2017 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Nowak2. J.Zontek3. I.Zawidzka
I liga 2017 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Grzybowski2. M.Pękala3. Z.Bizoń
II liga 2017 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Kaczmarczyk2. A.Sohlich3. J.Januszyk
III liga 2017 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. L.Musiał2. Ł.Jankowski3. A.Nowicki
IV liga 2017 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Nowak2. J.Zontek3. L.Tlaga
V liga 2017 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Kotonski2. A.Bielawska3. J.Gasidło
VI liga 2017 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. P.Rubik2. K.Stokłosa3. M.Dubas
I liga 2017/18 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Gnatowsky2. M.Pękala3. Ł.Pękala
III liga 2017/18 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. Z.Makuch2. K.Stokłosa3. T.Świerkot
IV liga 2017/18 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. D.Kubinek2. Ł.Jankowski3. B.Lach
V liga 2017/18 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. L.Musiał2. K.Niejedli3. D.Procner
VI liga 2017/18 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. J.Zontek2. L.Tlaga3. A.Bielawska
VII liga gr A 2017/18 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. R.Krzempek 2. M.Pasternak3. T.Paszek
VII liga gr B 2017/18 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. J.Gasidło2. I.Skrzypek3. J.Zyzańska
Liga mixtów 2017/18Turniej każdy z każdym
1. A.K. Kaczmarczyk2. I.M. Zawidzki3. E.L. Musiał
II liga 2017/18 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. Z.Bizoń2. J.Januszyk3. T.Tlaga
I liga 2017/18 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Gnatowsky2. M.Pękala3. K.Grzybowski
II liga 2017/18 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. Z.Makuch2. A.Sohlich3. W.Wrzoł
III liga 2017/18 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Kaczmarczyk2. D.Kubinek3. W.Luber
IV liga 2017/18 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. M.Seredyński2. B.Lach3. K.Niejedli
V liga 2017/18 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. J.Zontek2. D.Procner3. J.Matejko
VI liga 2017/18 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. R.Krzempek 2. B.Baczewska3. A.Bielawska
VII liga 2017/18 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. I.Zawidzka2. M.Pasternak3. P.Grabowski
VIII liga 2017/18 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. F.Witański2. M.Dubas 3. M.Mielnik
I liga 2017/18 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Gnatowsky2. M.Pękala3. A.Sohlich
II liga 2017/18 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. Ł.Kijas2. J.Harat3. J.Januszyk
III liga 2017/18 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. R.Krzempek 2. T.Tlaga3. Ł.Jankowski
IV liga 2017/18 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Nowak2. H.Magiera3. K.Niejedli
VI liga 2017/18 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. Z.Banaś2. L.Tlaga3. A.Bielawska
VII-VIII liga 2017/18 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Kotonski2. P.Szostak3. P.Grabowski
V liga 2017/18 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. B.Baczewska2. L.Musiał3. J.Patro
II liga 2017/18 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. J.Harat2. J.Januszyk3. W.Wrzoł
I liga 2017/18 - 4 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Gnatowsky2. K.Grzybowski3. Z.Makuch
II liga 2017/18 - 4 rundaTurniej każdy z każdym
1. T.Tlaga2. Z.Bizoń3. D.Kubinek
III liga 2017/18 - 4 rundaTurniej każdy z każdym
1. Ł.Jankowski2. W.Nowak3. G.Ługowski
IV liga 2017/18 - 4 rundaTurniej każdy z każdym
1. J.Zontek2. L.Musiał3. D.Procner
V liga 2017/18 - 4 rundaTurniej każdy z każdym
1. J.Matejko2. J.Patro3. L.Tlaga
VI liga 2017/18 - 4 rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Dybek2. A.Bielawska3. K.Kotonski
VII liga 2017/18 - 4 rundaTurniej każdy z każdym
1. I.Zawidzka2. M.Pasternak3. M.Mielnik
Turniej na zakończenie ligi Hala 2017/18Turniej szwajcarski
1. Z.Makuch2. K.Grzybowski3. W.Gnatowsky
I liga 2018 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Gnatowsky2. Ł.Pękala3. K.Grzybowski
II liga 2018 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. A.Mikołajczyk2. Z.Makuch3. D.Stolarski
III liga 2018 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Wrzoł2. B.Lach3. Ł.Jankowski
IV liga 2018 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. M.Seredyński2. L.Musiał3. J.Patro
V liga 2018 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. D.Procner2. Z.Banaś3. K.Kotonski
VI liga 2018 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. A.Bielawska2. B.Baczewska3. L.Tlaga
VII liga 2018 - 1 rundaTurniej każdy z każdym
1. M.Nikiel2. M.Pasternak3. A.Wrzoł
III liga 2018 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. Z.Bizoń2. M.Seredyński3. L.Musiał
IV liga 2018 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. J.Patro2. K.Niejedli3. D.Procner
VII liga 2018 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. T.Paszek2. M.Dubas 3. F.Egeman
V liga 2018 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Janosz2. P.Szostak3. A.Bielawska
VI liga 2018 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. L.Tlaga2. I.Zawidzka3. M.Nikiel
I liga 2018 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Gnatowsky2. T.Tlaga3. Z.Makuch
II liga 2018 - 2 rundaTurniej każdy z każdym
1. D.Stolarski2. J.Harat3. A.Sohlich
I liga 2018 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. W.Gnatowsky2. K.Grzybowski3. Z.Makuch
III liga 2018 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. D.Kubinek2. J.Patro3. Ł.Jankowski
IV liga 2018 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. K.Janosz2. W.Nowak3. P.Szostak
II liga 2018 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. Z.Bizoń2. A.Sohlich3. J.Januszyk
V liga 2018 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. L.Tlaga2. A.Bielawska3. I.Zawidzka
VI liga 2018 - 3 rundaTurniej każdy z każdym
1. S.Rafał2. A.Wrzoł3. M.Gaczor
 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu