AMATORSKI TENIS ŚLĄSKI
... bo tenis jest fajno gra !
SportClubRank
Strona główna
Logowanie administratora

HARMONOGRAM TURNIEJÓW
REJESTRACJA -
DOŁĄCZ DO NAS !!

Wieści klubowe
2018-04-25
Mecze

Ranking Grand Prix ATŚ 2018/19
Ranking Grand Prix Beskidów 2018/19
Ranking Grand Prix WCT 2018/19
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018/19
Ranking Grand Prix ATŚ 2018
Ranking Grand Prix Zagłębia 2018
Ranking Grand Prix Beskidów 2018
Ranking Grand Prix Deble Zmienne 2018
Rozegrane turnieje Grand Prix ATŚ
Rankingi ELO

2019-02-24 gr.M Silesia Club
2019-02-24 gr.D Tenis Arena
2019-02-24 gr.C CHTT Azoty
2019-02-24 gr.B CHTT Azoty
2019-02-23 gr.BC WCT Wodzisław
2019-02-23 gr.A WCT Wodzisław
2019-02-23 gr.A BKT Advantage
2019-02-17 gr.BC Silesia Club
2019-02-17 gr.A Górnik Bytom
2019-02-16 gr.D Sport Park Budowlani
2019-02-10 gr.B BKT Advantage
2019-02-09 gr.M Mostostal
2019-02-09 gr.D Tenis Arena
2019-02-09 gr.C BKT Advantage
2019-02-09 gr.BC WCT Wodzisław
2019-02-09 gr.A WCT Wodzisław
2019-02-03 gr.C Tenis Arena
2019-02-03 gr.BC Silesia Club
2019-02-03 gr.A Górnik Bytom
2019-02-03 gr.A BKT Advantage
2019-02-02 gr.D Sport Park Budowlani
2019-02-02 deble zmienne BKT Advantage
2019-01-27 gr.M Silesia Club
2019-01-27 gr.C Tenis Arena
2019-01-27 gr.B CHTT Azoty
2019-01-26 gr.D Tenis Arena
2019-01-26 gr.BC WCT Wodzisław
2019-01-26 gr.B BKT Advantage
2019-01-26 gr.A WCT Wodzisław
2019-01-20 gr.C Silesia Club
2019-01-20 gr.A CHTT Azoty
2019-01-19 gr.M WCT Wodzisław
2019-01-19 gr.BC WCT Wodzisław
2019-01-19 gr.B Mostostal
2019-01-13 gr.M BKT Advantage
2019-01-13 gr.C Tenis Arena
2019-01-13 gr.B CHTT Azoty
2019-01-12 gr.D Tenis Arena
2019-01-12 gr.C BKT Advantage
2019-01-12 gr.BC WCT Wodzisław
2019-01-12 gr.A WCT Wodzisław
2019-01-06 gr.M Silesia Club
2019-01-06 gr.C Tennis Arena
2019-01-05 gr.B Mostostal
2019-01-05 gr.B BKT Advantage

Amatorski Tenis Śląski
Śląskie ligi klubowe

Regulamin Grand Prix ATŚ
Liga ATŚ 2017/18

Ranking Grand Prix ATŚ 2017/18
Liga gr.B 2017/18
Liga gr.C 2017/18
CHTT Azoty | GP ATŚ | open | gr.BC | 24.02 godz 15:00


Gramy na min 4 korty.
W zależności od zgłoszeń możliwy podział
turnieju na dwie grupy B i C.

Grupa podstawowa/średnia max ELO 1070. 
Trzy rundy. Mecze od 2-2 w każdym secie.
Wpisowe 60 zł (na dwa mecze 50 zł).

ZGŁOSZONYCH - 14, nowych - 0

ZawodnikStatus
Piotr Galus
grupa: obojętne
Zatwierdzone
Kamil Korzelak
grupa: B/C
Zatwierdzone
Andrzej Krzemień
grupa: gr.B
Zatwierdzone
Piotr Kwiatkowski
grupa: gr.B
Zatwierdzone
Krystian Łączykowski
grupa: C
Zatwierdzone
Robert Mrzygłód
grupa: gr.B
Zatwierdzone
Tomasz Pluta
grupa: Grupa B
Zatwierdzone
Grzegorz Pobiega
grupa: B
Zatwierdzone
Bogdan Słowik
grupa: C
Zatwierdzone
Jarosław Turoń
grupa: B
Zatwierdzone
István Urban
grupa: obojętne
Zatwierdzone
Dariusz Wąsacz
grupa: obojętne
Zatwierdzone
Mariusz Wojciechowski
grupa: C
Zatwierdzone
Damian Wojnar
grupa: gr.B
Zatwierdzone
 
Załóż konto - zorganizuj rozgrywki w Twoim klubie | Znajdź klub | Tu gramy - dołącz do nas !! | Zarezerwuj kort | Kontakt z administratorem serwisu